Monthly Archives: Листопад 2016

Автостоянка бізнес

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Автостоянка бізнес 1

Як відкрити автостоянку. Бізнес стоянка для автомобілів.

Автостоянка в хорошому місці – це постійний стабільний дохід. З постійним зростанням автопарку проблема стоянок для авто також неухильно зростає. Автолюбителям доводитися залишати без нагляду на ніч свої авто біля під’їздів, адже не у всіх є можливість придбати гараж. Якщо по близькості є стоянка, то звичайно більшість намагаються ставити авто під охорону.

Бізнес по виготовленню ключів

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Бізнес по виготовленню ключів 2

Майстерня по виготовленню ключів. Як відкрити бізнес по виготовленню дублікатів ключів: приміщення, обладнання.

Як і будь-якій речі, ключам властиво ламатися і губитися, попит на виготовлення дублікатів ключів буде завжди, також як і на ремонт взуття та одягу. Для відкриття бізнесу по виготовленню ключів потрібно стартовий капітал не більше 2000 $, але про все по порядку.

Як заробити в однокласниках гроші

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Як заробити в однокласниках гроші 3

Як можна заробити в однокласниках, 5 способів заробітку. Скільки можна заробити на групі в однокласниках.

Соціальна мережа «Однокласники» відома кожному користувачеві Інтернету, так само як «Facebook», «Twitter», «Вконтакті». Відповідно багато користувачів цієї мережі задаються питанням чи можна заробити в Однокласниках?

Авторозборка як бізнес

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Авторозборка як бізнес 2

Як відкрити бізнес авторазборки з мінімальними засобами. Які автозапчастини користуються попитом і скільки можна заробляти на авторазборці.

Авторозборка для власників старих авто це можливість купити запчастини до свого авто за нижчою і доступною ціною ніж при покупці нової деталі в магазині або під замовлення в інтернеті.

Пральня як бізнес: як відкрити пральню самообслуговування

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Пральня як бізнес: як відкрити пральню самообслуговування 3

Як відкрити пральню ландромат. Бізнес пральня самообслуговування. Бізнес ідея пральня ландромат.

Вартість одного прання в пральні самообслуговування становить в середньому 1 $, собівартість прання не більше 0,25 $, прибуток з одного прання – 0,75 $.

Що таке ландромат? По суті це пральна машина з купюро-приймачем, клієнт вносить гроші в купюро-приймачі отримує доступ до функцій пральної машини.

Виробництво декоративних свічок на дому

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Виробництво декоративних свічок на дому 1

Декоративні свічки – товар ходовий. Майстерно виконаними свічками ми прикрашаємо будинок, запалюємо їх в особливих випадках і даруємо один одному в якості сувенірів, деякі збирають колекції, гідні захоплення. Коли за справу береться художник або людина з розвиненим смаком, результати бувають чудовими, але і виробництво нехитрих різнокольорових або ароматизованих свічок виправдовує фінансові вкладення, витрачений час і докладені зусилля.


Warning: Unknown: open(/home/tehnok06/.system/tmp/sess_caj9qqf3lt37a8t0jq94ujb8s7, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/tehnok06/.system/tmp) in Unknown on line 0