Monthly Archives: Лютий 2017

Кінотеатр під відкритим небом бізнес

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Відкритий кінотеатр або кінотеатр під відкритим небом досить популярний у багатьох європейських країнах, на пострадянському просторі таке кіно також було частим явищем, але з часом глядач став більш вимогливий до якості і зручності, і відкриті кінотеатри були незаслужено забуті. Але в останні кілька років в деяких містах відновилася традиція переглядів фільмів на свіжому повітрі, і ця тенденція зростає.

Хімчистка килимів та м’яких меблів як бізнес

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Бізнес хімчистка килимів та м’яких меблів.

Бізнес на надання послуг по хімчистці не вимагає великих капіталовкладень і відкрити свою справу можна практично з нуля.

Розведення породистих собак як бізнес

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Розведення породистих собак бізнес. Скільки можна заробляти на розведенні собак і з чого почати бізнес.

Якщо у вас є домашній вихованець зокрема породиста собака, то думаю ви не раз замислювалися про те наскільки вигідно розводити породистих улюбленців. Адже вартість породистих цуценят чимала і починається від 300 $, а за цуценя з гарним екстер’єром і родоводу можна отримати 500 – 1000 $.


Warning: Unknown: open(/home/tehnok06/.system/tmp/sess_2u72k4ijeg7l69tq56mdrthup2, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/tehnok06/.system/tmp) in Unknown on line 0