Monthly Archives: Березень 2017

Як створювати і для чого використовувати бізнес-акаунти в Viber

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Viber планує «замкнути» на собі користувачів смартфонів
22 листопада Viber оголосив про нову опцію для українських компаній – компанія пропонує брендам створювати профілі в месенджері і спілкуватися там з клієнтами.

Як відкрити магазин розливного пива

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Як відкрити бізнес – магазин розливного пива.

Незважаючи на те, що пивний бізнес має яскраво виражену сезонність і основний прибуток від реалізації йде в спекотні літні дні, а в решту часу прибуток падає в кілька разів, заробляти на розливному пиві можна цілий рік. У цій статті ми детально розглянемо процес відкриття магазину розливного пива.

Пекарня як бізнес

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Пекарня бізнес на випічці. Як відкрити пекарню.

Практично в кожному продуктовому супермаркеті є своя міні пекарня, і це неспроста, численні дослідження доводять, що запах свіжоспечених булочок, хліба та іншої випічки значно підвищує купівельний попит. Свіжоспечена продукція дуже добре користується попитом, навіть якщо ціна на неї злегка завищена. Споживач завжди готовий купувати свіже та випічка в цьому плані стоїть на першому місці.

Масажний бізнес

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Як відкрити масажний кабінет. Бізнес масажний салон.

При наявності середньо-спеціальної медичної освіти, можна пройти курси масажу і відкрити власний масажний кабінет. Вартість півгодинного класичного масажу в середньому становить 200 грн. При наявності постійних клієнтів можна щомісяця заробляти більше 12000 грн.

Продаж морозива на вулиці

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Продаж морозива бізнес. Устаткування і дозволи для вуличного продажу морозива.

У літній період продажі морозива різко зростають у декілька разів, і на цьому підприємці заробляють непогані гроші. Холодильні скрині з морозивом з’являються на кожному кутку, націнка на морозиво в упаковці складає більше 100%. Заробити на продажу морозива можна з мінімальними вкладеннями, все, що для цього знадобиться, так це морозильна скриня, встановлена на візку, захисний зонт і жваве людне місце.

Як відкрити продуктовий магазин

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Бізнес продуктовий магазин. Як відкрити магазин продуктів.

Продукти харчування знаходяться на першому місці серед щоденних покупок кожної людини. Потреба в покупці продуктів стимулює розвиток найбільш популярного бізнесу – продуктових магазинів. При наявності невеликого стартового капіталу, можна відкрити свій невеличкий продуктовий магазин і отримувати непоганий прибуток.

Розведення фазанів як бізнес

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Фазани розведення і утримання в домашніх умовах.

Займатися розведенням фазанів на м’ясо можна, як і для власних потреб, так і під реалізацію. Вартість фазанів становить в середньому 600 грн. за одну дорослу птицю і близько 320 – 400 грн. за 1 кг випотрошеної тушки.

Розведення риби як бізнес

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Розведення риби в ставках на продаж. Бізнес на розведенні риби.

Якщо у вас є можливість орендувати або побудувати ставок, можна зайнятися цікавим бізнесом – розведенням риби. Якщо взяти, наприклад коропа, то при підгодівлі 200 грамовий мальок за період з квітня по жовтень може набрати вагу близько 1 кг. Попит на коропа на ринках і торгових точках «Жива риба» досить хороший завдяки високим смаковим якостям цієї риби.

Платна риболовля як бізнес

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Як відкрити платну рибалку. Бізнес платна риболовля.

Якщо у вас є ставок або можливість взяти його в оренду, можна організувати хороший бізнес на платній риболовлі. Вартість одного дня риболовлі на платному водоймі становить від 80 до 500 грн.

Бізнес канцтовари

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Магазин канцтоварів бізнес. Як відкрити магазин канцтоварів.

Торгівля канцтоварами хоч і не надприбутковий бізнес, але при певних умовах і невеликий магазинчик може приносити хороший прибуток. Бізнес на канцтоварах має свою специфіку, і її потрібно враховувати при відкритті магазину.


Warning: Unknown: open(/home/tehnok06/.system/tmp/sess_suh1sgnivnr1qgfm4lc60tb095, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/tehnok06/.system/tmp) in Unknown on line 0