Авторозборка як бізнес

Авторозборка як бізнес 2

Як відкрити бізнес авторазборки з мінімальними засобами. Які автозапчастини користуються попитом і скільки можна заробляти на авторазборці.

Авторозборка для власників старих авто це можливість купити запчастини до свого авто за нижчою і доступною ціною ніж при покупці нової деталі в магазині або під замовлення в інтернеті.

Особливо це актуально для власників старих автомобілів іноземного виробництва, адже якщо виходить з ладу деталь, то купувати нову доведеться за ціною не заводу виробника, а посередників.

Поки деталь пройде шлях від заводу виробника до кінцевого покупця, вона пройде через мережу посередників і митний збір, в результаті деталь для покупця влітає в копієчку.

У варіанті з Авторозборкою все набагато оптимістичніше для автовласника. Припустимо власнику уживаного, Mercedes або Volkswagen потрібна певна деталь, скажімо генератор. Вартість оригінального нового генератора обійдеться автовласникові приблизно в 400 $, на авторазборці купити такий же б / у генератор можна за 100 – 150 $, різниця в ціні суттєва. При цьому власникові авторозбирання ця деталь обійшлася не більше ніж 50 $, адже він купує авто за свідомо низькою ціною під розбирання, биті, в аварійному стані, з простроченими документами і т д.

avtorazborka-biznes-idea

Як відкрити авторазборку. Які запчастини користуються попитом.

Щоб відкрити авторазборку знадобляться кошти, адже вам потрібно купувати б / у автомобілі під розбирання на запчастини, при скромному бюджеті тут важливо вдало стартанути. Суть полягає в популярності тих чи інших запчастин певних марок авто, в кожному регіоні, як правило, популярні певні марки автомобілів.

Простіше кажучи, якщо купити під розбирання непопулярне авто, ну скажімо Citroen 90-х років, то дуже висока ймовірність, що він буде довгий час стояти незатребуваним у вас на ділянці і гнити. Адже власників таких авто можна перерахувати по пальцях і ймовірність того, що кось знадобляться запчастини на таке, авто зводиться практично до нуля.

Зовсім інший варіант придбати під розбирання народний авто принаймні в Україні – Daewoo Lanos або Chevrolet Aveo. На таких авто їздять практично всі таксисти, і затребуваність запчастин на них досить висока, на авторазборках запчастини на популярні авто довго не затримуються.

Отже, нам потрібно відкрити авторазборку. Для початку не потрібно бігти відкривати ПП або «ТОВ», і орендувати ділянку під авторазборку на півгектара, як радить більшість «фахівців».

Все набагато простіше, якщо у вас є свій будинок в передмісті, то цього буде цілком достатньо щоб розмістити у дворі кілька авто.

Для зберігання автозапчастин знадобиться просторий гараж або ангар зі стелажами.

avtorazborka

Тепер потрібно визначитися з марками авто під розбирання, тут я радити нічого не буду, потрібно дивитися які авто популярні в вашому місті, а які ні, подивіться ціни на запчастини на місцевому авторинку і в автомагазинах, розпитайте у продавців які запчастини більше користуються попитом, а які ні. Єдине щоб я порадив, орієнтуватися на одну дві марки авто, не варто відразу розпорошуватися на різні марки, вам потрібно в найкоротший термін відбити вкладені кошти, а якщо запчастини будуть лежати мертвим вантажем, то оборотних коштів, для закупівлі наступного авто просто не буде.

Де придбати авто під розбирання?

Купувати авто під розбирання потрібно тільки з перших рук, тобто безпосередньо у власника, а не у перекупників. Зазвичай це проблемні авто, нерозмитнені, биті, з серйозними дефектами, із загубленими документами.

Якщо авто із загубленими документами, то тут потрібно обов’язково перевіряти авто щоб не було в угоні інакше будуть проблеми з законом. Часто старі авто продають на розбирання якщо закінчився термін довіреності, а можливості продовжити довіреність немає (власник поїхав за кордон або змінив місце проживання).

Як варіант пригнати авто під розбирання з-за кордону, з тієї ж Польщі чи Німеччині. Суть в тому що авто купується за кордоном, переганяється через кордон і залишається НЕ розмитненим, авто розбирається на запчастини. Схема теж має свої підводні камені, тут потрібен компаньйон який проживає за кордоном, який буде купувати там авто і приганяти його на кордон або прямо до вас на авторазборку.

Тут є ще один варіант, купується авто за кордоном, там же розбирається на запчастини і вже запчастинами перевозиться на авто з платформою через кордон.

Скільки коштує авто під розбирання?

Вартість авто залежить від його стану, перш ніж його купувати потрібно оцінити стан кузовних деталей, ходової, двигуна і т д.

Кузов. Кузов це основа автомобіля. Тут потрібно дивитися на стан крил, дверних панелей, капота і багажника, цілісність скла і оптики. Якщо деталі кузова гнилі, а скло потріскане, то їх у вас ніхто не купить, гнилі деталі, скло і пластикові бампера з тріщинами нікому не потрібні і на них ви не заробите нічого.

Двигун. Тут потрібно дивитися на ступінь зносу, якщо з вихлопної труби авто йде чорний дим, то скоріше за все двигун вже на межі і живих запчастин в ньому вже немає, відповідно на двигуні ви нічого не заробите.

Оптика, скло, поворотники, фірмові диски, решітка радіатора, бампера, панель приладів, сидіння, на ці запчастини попит є завжди, якщо вони в належному стані їх продати не складе труднощів.

Купувати авто слід з таким розрахунком, щоб його вартість окупилася після продажу декількох основних ходових деталей.

kak-otkrut-avtorazborku

Бізнес на авторазборці.

На розбирання авто під нуль, йде приблизно півдня якщо працювати удвох. Запчастини можна продавати в інтернеті на різних дошках оголошень, доставка автозапчастин здійснюється поштовими службами.

Також бажано розклеїти оголошення в найближчих гаражних кооперативах, дати рекламу в місцевій газеті.

Бажано налагодити контакт з місцевими гаражними автослюсарнями, запропонувати співпрацю за відсоток, більш менш великі СТО зазвичай використовують тільки нові автозапчастини у них свої канали поставок запчастин.

Скільки можна заробляти на авторазборці?

При покупці авто під розбирання, з нього продається тільки частина запчастин, інша частина може роками припадати пилом на складі, тому відповісти на це питання досить складно, у вас можуть відразу придбати двигун з коробкою і собівартість вкладених коштів окупиться, все залежить від конкуренції.

Оцініть, будь ласка :-)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Пост!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *