Автостоянка бізнес

Автостоянка бізнес 1

Як відкрити автостоянку. Бізнес стоянка для автомобілів.

Автостоянка в хорошому місці – це постійний стабільний дохід. З постійним зростанням автопарку проблема стоянок для авто також неухильно зростає. Автолюбителям доводитися залишати без нагляду на ніч свої авто біля під’їздів, адже не у всіх є можливість придбати гараж. Якщо по близькості є стоянка, то звичайно більшість намагаються ставити авто під охорону.

Відкриття автостоянки.

Самий основний камінь спотикання при відкритті автостоянки – оренда землі. Практично всі ділянки в межах міст вже давно зайняті, а сенсу відкривати стоянку на околиці немає. Місце для паркування повинно знаходитися не більше ніж в 5 хвилинах ходьби від густонаселеного кварталу, адже ніхто не захоче ставити авто, а потім ще й довго добиратися додому, максимум 5 – 10 хвилин, не більше.

Ділянка під автостоянку не повинна перебувати в санітарно-захисній зоні житлових будинків і повітряних ліній електропередач.

Земельну ділянку потрібно орендувати, це досить трудомісткий процес, для цього потрібно звернутися в міську адміністрацію, дізнатися про можливості оренди.

Якщо така можливість є, потрібно скласти проект і ескіз автостоянки і надати його разом із заявою на розгляд. Для складання проекту потрібно звернутися в проектну організацію.

Реєструємо підприємницьку діяльність, буде досить ПП.

Оформляти дозволи можна самостійно або як варіант звернутися в юридичну фірму.

Після оформлення всієї дозвільної документації можна приступати до будівництва стоянки.

Якщо стоянка буде повністю відкрита, то досить укласти покриття (шлак або щебінь), встановити огорожу, найбільш економічний варіант огорожу з сітки.

До стоянки потрібно підвести електрику, встановити освітлення і пост охорони.

Для роботи автостоянки знадобитися взяти на роботу 3 – 4 охоронців, для позмінної роботи.

Витрати на відкриття автостоянки:

Автостоянка бізнес

  • Оренда земельної ділянки.
  • Оформлення документації.
  • Укладання покриття (шлак, щебінь).
  • Установка огорожі.
  • Вагончик для охорони.
  • Підключення електрики, установка освітлення.
  • Податки.
  • Зарплата.

Автостоянка як бізнес.

Автостоянка бізнес

Більшість злачних місць під стоянки вже давно зайняті, але якщо говорити про спальні райони, то можна спробувати ще щось знайти. Тут більшість питань вирішується через знайомства.

На даний момент актуальні так звані криті стоянки, навіси для авто з профільного листа, деякі власники вважають за краще ставити авто під навіс, і готові за це доплачувати.

Оцініть, будь ласка :-)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Пост!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *