Бізнес ідея по виготовленню наливних 3D підлог

Тривимірна графіка сьогодні вже настільки активно просочується в самі різні сфери нашого життя, що словосполучення 3D, будучи ще недавно якоюсь екзотичною для вітчизняного вуха абревіатурою, тепер міцно закріпилося в повсякденному розмовному лексиконі.

Що, втім, і не дивно – вже не знайти кінотеатрів, які б не транслювали фільми у форматі 3D; на ринок прийшли універсальні 3D принтери, що дозволяють виготовляти на них все що завгодно – від пластикових деталей, іграшок і ювелірних виробів до цілих житлових будинків!

Не могла не торкнутися технологія тривимірного зображення, звичайно, і сфери дизайну, зокрема – оздоблення інтер’єрів та ландшафтного оформлення. Сьогоднішня бізнес-ідея присвячена чергового нововведення в цій сфері, здатному оживити тривимірним зображенням підлогу в будь-якому приміщенні, а саме – про 3D підлоги. Які в поєднанні з тією ж тривимірною плиткою або шпалерами дозволяють цілісно перетворити внутрішній інтер’єр. Що ж вони з себе представляють?

Якщо не вдаватися в технічні нюанси складу наливної 3D підлоги (про них буде сказано нижче, при описі технології виготовлення), то зовні – це тривимірне велике зображення на всю площу підлоги під прозорим полімерним захисним шаром.

Залежно від композиції самого малюнка, при виготовленні підлоги можна додавати ті чи інші декор-компоненти – черепашки (якщо зображення, наприклад, на морську тематику), монети, прикраси, світловідбиваючі елементи і т.д.

Даний вид підлогового покриття має ряд переваг, серед яких можна виділити наступні:

1. Для створення наливної 3D підлоги використовуються компоненти, які після затвердіння виключають шкідливі випари, а також поява неприємних запахів. З цієї ж причини вони гіпоалергенні, а значить – нешкідливі для тих хто страждає на алергію, дітей і домашніх тварин.

2. Наливна підлога довговічна і міцна. При виконанні всіх правил в процесі її монтажу, згодом вона буде довгі роки зберігати первісний блиск і колір. Ну а тиск важких і гострих предметів (наприклад, ніжок меблів або шпильок каблуків при ходьбі) не зможе зашкодити її поверхні.

3. Доглядати за наливною підлогою гранично легко і швидко. З огляду на ідеальну гладкість її поверхні і відсутність на ній тріщин, зазорів і пір, забруднити її неможливо. Більш того, вона несприйнятлива до впливу абразивних речовин і рідин, тому плям також можна не боятися (звичайно, якщо не розлити на неї фарбу). Відповідно, як сухе, так і вологе прибирання проводиться дуже просто і займає мінімум часу – це майже як змахнути пил з дзеркала.

Що необхідно, щоб почати заробляти на виготовленні наливних 3D підлог

1. Ретельно вивчити технологію монтажу такої підлоги і оволодіти нею на практиці. З цією метою найкраще записатися на спеціалізовані курси, які проводяться відомими будівельними компаніями. Звичайно, в мережі вже є достатня кількість відеоматеріалів з даної тематики, проте вони демонструють лише процес в цілому, без розбору нестандартних ситуацій і дрібних технічних нюансів.

При особистому ж навчанні розбираються всі деталі, і є можливість задати питання майстру. Якщо описати технологію монтажу наливної підлоги в загальних рисах, то виглядає вона так:

А) Створюється ідеально рівна основа під наливну підлогу за рахунок звичайної бетонної стяжки.

Б) Після її висихання поверхня розчищається від пилу і піску, грунтується.

В) Висохла поверхня остаточно вирівнюється епоксидною шпаклівкою, щоб приховати навіть найменші перепади і поглиблення. При виконанні шпаклівки на працівника повинні бути взуті мокроступи щоб уникнути залишення слідів.

Г) На поверхню наклеюється вінілова плівка (або масштабна наклейка) з тривимірним зображенням.

Д) Міксером замішується суміш з затверджувача і полімеру, після чого вона наноситься на зображення. При цьому працівнику також важливо бути в мокроступах. За бажанням замовника в кінці можна ще покрити підлогу поліуретановим лаком (що не є обов’язковим).

2. Придбати необхідні для роботи інструменти:
– фрезерувальна машина для вирівнювання бетонної поверхні,
– міксер,
– ракель для видалення повітря і розгладження зображення,
– мокроступи,
– аераційні валики,
– відра пластикові.

Безпосередньо перед виконанням замовлення закуповуються в необхідних кількостях матеріали: гідроізоляція, грунтовка, полімерні суміші, поліуретановий лак.

3. Знайти заздалегідь постачальників якісних матеріалів за доступними цінами. Також знайти спеціалізовану друкарню з можливістю друку великогабаритних зображень, дізнатися розцінки і взяти контакти, щоб при бесідах з замовниками мати можливість оперувати конкретними цифрами при складанні кошторису.

4. Реклама. Тут допоможуть як стандартні засоби (оголошення, листівки, плакати), так і реклама в інтернеті. Особливо хорошим рішенням буде власний сайт з прикладами виконаних робіт у вигляді фото- і відеозвіту, а також докладним каталогом зображень, які ви пропонуєте, і розцінками на ваші роботи.

У міру розширення клієнтської бази та збільшення замовлень можна наймати робітників і створювати міні-бригади по 2-3 людини, що дозволить брати в роботу одночасно кілька об’єктів.

Оцініть, будь ласка :-)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Пост!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *