Бізнес на літаючих рибах

Іграшки на радіокеруванні – далеко не нове слово в сфері дитячих розваг, це факт. Разом з тим, таким же очевидним фактом залишається і незмінний інтерес дітей і підлітків саме до цього виду забав. Звичайно, не можна не зважати на те, що навіть років 20 тому, коли комп’ютерні ігри у нас не були так широко доступні, як сьогодні, так і за якістю поступалися нинішнім, звичайні, “ручні”, а не віртуальні іграшки користувалися значно більшим попитом.
Тому сьогодні, коли практично в кожному будинку є комп’ютер, завдяки якому дитина може не те що машинкою, а цілою танковою ротою управляти в рамках якої-небудь новомодної гри, виробникам традиційних іграшок доводиться як слід напружувати фантазію. Інакше їх дітища просто не зможуть витримати конкуренцію з барвистим і захоплюючим віртуальним світом. На щастя, до цих пір знаходяться креативно мислячі люди, здатні такі іграшки створювати. До них, безумовно, відносяться і брати Вільям і Марк Форті.
Їх компанія William Mark Corporation займалася випуском незвичайних іграшок ще з 90-х років, користуючись хорошим, але не дуже масштабним успіхом. Однак в 2011-му році брати викликали справжній фурор, випустивши свою нову іграшку – літаючих риб під назвою Air Swimmers.
Миттєво стати популярною цій розробці допоміг знятий про неї ролик, в якому демонструвалися можливості нової іграшки, і який був викладений на офіційний канал братів на YouTube – на цей момент число його переглядів вже перевалило за 13 мільйонів. Вона була висвітлена в найбільш популярних телевізійних шоу США (в тому числі у Девіда Леттермана і Джея Лено), а їх розробники виграли кілька премій, які присуджуються найкращим винахідникам іграшок року.
Що ж це за іграшка така, запитаєте ви? З технічної точки зору це, по суті, велика повітряна куля у формі риби на дистанційному управлінні. Однак в реальності, завдяки своєму дизайну, технічним нюансам і самої задумки ця річ заворожує навіть дорослих.
Уявіть собі, що ви сидите на дивані, і раптом бачите, як в кімнату по повітрю неспішно “запливає” велика акула. Вона рухається плавно, без ривків і незграбних рухів (чим часто “грішать” інші літаючі іграшки на радіокеруванні), повертаючись в будь-яку сторону і рухаючи хвостом в точності, як справжня риба. Особливою схожості з рухом риб у воді цій іграшці додає якраз її легкість, яка забезпечує гладкі, “ковзаючі” рухи.
Розміри літаючих риб вражають – довжина кожної 145 см (разом з хвостом), висота – 92 см (разом з плавниками), вага – 730 грам, що додає ще більшої видовищності переміщенню цих “створінь” в приміщенні. Можна лише уявити захоплення дитини, яка отримає у володіння таку велику рибину на управлінні!
За рух в повітрі надувної іграшки відповідає невеликий мікродвигун в задній частині, який також керує рухомими хвостами риб. Корпус виконаний з якісного і міцного нейлону, що захищає виріб від випадкових проколів і забезпечує йому надутий стан на кілька тижнів. Управляється іграшка невеликим, зручним пультом на трьох батарейках, радіус дії якого досягає 12 метрів.
Як можна заробити на літаючих рибах?
Спосіб 1: закуповувати їх оптом через торговельну площадку Aliexpress, а потім продавати з націнкою у нас в роздріб – наприклад, через свій інтернет-магазин. Даний варіант підійде тим, у кого мінімальний стартовий капітал. Також можна здавати ці іграшки в оренду місцевим компаніям для проведення презентацій або реклами тих чи інших товарів і послуг в павільйонах і виставкових холах фірм, гіпермаркетах, розважальних центрах (зважаючи на свою “легкість” іграшка може використовуватися тільки в закритих приміщеннях, де немає вітру). Достатньо буде лише прикріпити до низу риби рекламний банер і запустити її в “плавання” – не звернути увагу на таку дивину буде неможливо.
Спосіб 2: налагодити власне виробництво літаючих риб. Конструкція даної іграшки не така вже складна, її можна знайти в мережі, або просто придбати одну таку іграшку і використовувати в якості наочного посібника.
Спосіб 3: організувати дитячий атракціон. Тобто орендувати невелике приміщення і влаштувати там “підводний світ” – оформити стіни фотошпалерами у вигляді океанських глибин, придбати зручні крісла-мішки, обладнати якісь перепони для риб (у вигляді кілець, підводних рифів і т.д.), придумати якісь конкурси.
Оплату можна брати за тією ж системою, що й у багатьох інших атракціонах – з розрахунку проведеного часу – 10 хвилин, 15, 20 і т.д. Тобто це варіант заробітку, багато в чому схожий з атракціоном “битва радіокерованих дронів”, але тільки для юної аудиторії.
Схожі статті

Залишити відповідь