Бізнес по виготовленню ключів

Бізнес по виготовленню ключів 2

Майстерня по виготовленню ключів. Як відкрити бізнес по виготовленню дублікатів ключів: приміщення, обладнання.

Як і будь-якій речі, ключам властиво ламатися і губитися, попит на виготовлення дублікатів ключів буде завжди, також як і на ремонт взуття та одягу. Для відкриття бізнесу по виготовленню ключів потрібно стартовий капітал не більше 2000 $, але про все по порядку.

Приміщення під майстерню.

Розмістити, майстерню можна в компактному кіоску або в приміщенні. Від місця розміщення безпосередньо залежить дохід майстерні, найбільш перспективні місця для розміщення точки з виготовлення ключів – біля ринків, ж / д і авто вокзалів, біля зупинок громадського транспорту, на перехрестях жвавих вулиць.

Приміщення під виготовлення ключів потрібно мінімальне, щоб розмістити, сам стіл і 2 – 3 компактних верстата знадобиться 2 м², тому майстерню можна розмістити всього на 4 м². Вартість оренди такої площі буде невеликою навіть в хорошому прохідному місці.

Устаткування для виготовлення ключів.

По суті, вам знадобляться 3 верстата для виготовлення дублікатів ключів, існує досить багато видів верстатів. Не рекомендується купувати верстати старих радянських зразків, вони конструктивно не призначені для виготовлення сучасних ключів. Виготовлення ключа на такому верстаті відбувається досить довго, також дублікат ключа потрібно допрацьовувати надфілем, по суті це робота на око, відповідно ключі не завжди будуть підходити до замку, можливі часті повернення, єдиний плюс таких верстатів низька вартість.

Бізнес по виготовленню ключів

Як відомо, існує кілька груп ключів, у нас в основному використовуються наступні групи:

  • Бородковий.
  • Ригельний.
  • Англійський.
  • Фінський.
  • Вертикальний (ямковий, лазерний).
  • Для домофонів.
  • Автомобільні ключі з чіпом (іммобілайзер).

Для виготовлення англійських, бородкових і фінських ключів знадобиться універсальний верстат.

Бізнес по виготовленню ключів

Для виготовлення вертикальних (лазерних) ключів застосовується вертикально-фрезерний пантограф.

Бізнес по виготовленню ключів

Для виготовлення дублікатів ключів для домофонів застосовується спеціальний дублюючий верстат.

Бізнес по виготовленню ключів

Для виготовлення ригельних ключів використовується ригельний верстат.

Бізнес по виготовленню ключів

Цього комплекту обладнання цілком достатньо щоб організувати майстерню з виготовлення ключів.

Найдорожчий верстат, це верстат для виготовлення автомобільних чіп ключів, але на початковому етапі він особливо і не потрібен, виготовленням чіп ключів зазвичай займаються спеціалізовані сервіси.

Бізнес по виготовленню ключів

Реєструємо майстерню з виготовлення ключів.

Знадобиться зареєструвати підприємницьку діяльність, відкрити ПП, вибрати оптимальну систему оподаткування, рекомендується єдиний податок на поставлений дохід (ви платите помісячну оплату податку).

Потрібно стати на облік в пенсійному фонді, щомісяця відраховуєте суму податку (якщо працівник пенсіонер, то податок в ПФ платити не потрібно).

Якщо ви також будете надавати послуги з аварійного відкриття квартир і автомобілів, то знадобиться зареєструватися в поліції.

Виготовлення дублікатів ключів як бізнес.

Чи вигідний бізнес з виготовлення ключів? Однозначно відповісти на це питання складно, прибуток залежить від багатьох факторів, від вдалого розміщення точки, від попиту і якості виконуваних робіт. Для виготовлення одного ключа знадобиться 10 – 15 хвилин, вартість заготовки для ключа в середньому 1-1,5 грн. вартість готового ключа 20 – 40 грн. (В залежності від типу ключа).

Сам по собі бізнес з виготовлення ключів назвати надприбутковим складно, оптимальним варіантом буде поєднувати його з іншими видами підприємницької діяльності або розширити спектр послуг, що надаються.

Можна також надавати послуги із заточування ножиць і ножів, ремонту замків, організувати продаж замків і серцевин, дуже популярна послуга виготовлення ключа по замку.

Оцініть, будь ласка :-)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Пост!

One Response to Бізнес по виготовленню ключів

  1. Кейсупермаркет сказав:

    Усе обладнання для відкриття майстерні з виготовлення ключів є у нас, навчання ремеслу проводимо безкоштовно, звертайтесь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *