Бізнес студія йоги: як відкрити студію йоги

Студія йоги як бізнес. Як відкрити власний бізнес студію йоги.

У сучасному інтенсивному ритмі життя кожній людині потрібно фізичне і психологічне розслаблення, тому останнім часом у багатьох містах набирають популярність студії йоги для занять по зміцненню фізичного і духовного здоров’я.

Що являє собою студія йоги? По суті це заняття практикою йоги з досвідченим інструктором. Студії йоги стають досить популярними, йогою займаються люди які прагнуть підтримувати здоровий спосіб життя.

Йога – це не просто набір фізичних і дихальних вправ, йога це частина практики, яка спрямована на осягнення піднесеного психологічного стану, йога зародилася ще в давньоіндійській цивілізації.

Як відомо існує кілька різновидів шкіл йоги:

Хатха-йога. Базова початковий рівень, заснована на досягненні фізичної досконалості, це найбільш популярна школа йоги в нашій країні.

Раджі-йога. Направлена ​​на контроль над розумом.

Прана-йога. Направлена ​​на управління життєвою енергією.

Аштанга-йога. Концентрація уваги.

Кундаліні-йога. Пробудження божественної енергії.

Айенгар-йога. Набуття досконалості фізичного стану.

Антігравіті-йога. Удосконалення координації тіла і зміцнення основних груп м’язів.

Що потрібно щоб відкрити студію йоги?

Перш за все, для занять йогою знадобляться досвідчені інструктори, тут кадри вирішують все, вам знадобиться знайти професійних йогів, складність полягає в тому, що багато йог вже практикують індивідуальні заняття вдома і знайти фахівця буде нелегко.

Наступний крок – пошук приміщення. Для студії йоги знадобиться приміщення з просторим залом для занять, роздягальнею, душовою і санвузлом.

Для відкриття студії йоги підійде спортзал або аналогічне приміщення.

Але зовсім необов’язково повністю орендувати приміщення, практичніше орендувати погодинно, адже більшість клієнтів в денний час працюють і відвідують йогу ввечері. Як варіант суборенда приміщення зі школою танців або секцією єдиноборств, в певні дні в приміщенні проходить школа танців, в інші заняття йогою.

Варіант суборенди допоможе значно знизити витрати на оренду приміщення, що дуже важливо для починаючого підприємця з обмеженим стартовим капіталом.

Для занять йогою знадобиться закупити інвентар (килимки, рушники, встановити кулер з питною водою).

Також знадобиться зареєструвати підприємницьку діяльність.

Студія йоги як бізнес.
Наскільки прибутковий бізнес на “йозі”? У кожному разі потрібно індивідуально скласти бізнес план студії йоги і врахувати наступні нюанси.

Заняття по одному виду йоги для однієї групи проводяться два рази на тиждень, тривалість заняття йогою приблизно півтори години.

Вартість одного заняття йогою для одного учасника в середньому – 5 $, зазвичай для занять набираються групи кількістю до 20 осіб.

Прибуток студії йоги залежить від кількості клієнтів, чим більше клієнтів, тим більший прибуток.

Оцініть, будь ласка :-)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Пост!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *