Хімчистка килимів та м’яких меблів як бізнес

Бізнес хімчистка килимів та м’яких меблів.

Бізнес на надання послуг по хімчистці не вимагає великих капіталовкладень і відкрити свою справу можна практично з нуля.

Практично в кожному будинку є м’які меблі та килимові покриття, особливість тканинних і килимових покриттів в тому, що вони з часом забруднюються, навіть при обережному відношенні такі речі вимагають періодичної хімчистки.

Чистка і прання килимових покриттів – це грунтовна обробка поверхні від бруду, сторонніх запахів і патогенних мікроорганізмів. Професійне чищення дозволяє повернути для м’яких меблів і килимів первісний вигляд і фактуру.

Як організувати бізнес на хімчистці килимів та меблів.

Щоб відкрити бізнес на наданні послуг по хімчистці знадобиться зареєструвати підприємницьку діяльність, оптимально відкрити ПП, перейти на зручну систему оподаткування.

Якщо будете наймати додаткових співробітників, знадобиться крім зарплати працівникам, оплачувати в пенсійний фонд за кожного працівника.

Оскільки ви надаєте послуги по хімчистці килимів на дому, то приміщення вам не знадобиться, а всі замовлення можна приймати по телефону. Вам тільки потрібно придбати для чищення обладнання та матеріали, найняти на роботу працівників і обов’язково провести рекламну кампанію в вашому місті.

Хімчистка килимів: обладнання та матеріали.

Для чищення поверхні м’яких меблів і килимових покриттів знадобиться професійне обладнання.

Професійні миючі пилососи.

Принцип роботи миючого пилососа полягає в використанні миючої рідини яка надходить з сопла пилососа, миє поверхню і відразу ж назад засмоктується в пилосос.

Пристосування і хімічні препарати для чищення різних поверхонь.

Бізнес на хімчистці килимів і м’яких меблів.

Вартість очищення килимових покриттів залежить від ступеня забруднення, приблизні розцінки на хімчистку 1м поверхні складають близько 2 $. Наприклад, чищення ковроліну розміром в 15 м² обійдеться замовнику в 30 $.

Бізнес на хімчистці досить привабливий, але на практиці хімчистка актуальна в основному у великих містах, для дрібних міст така послуга менш затребувана.

Невеликий бізнес на хімчистці з 2 – 3 працівниками здатний приносити чистий прибуток своєму власникові близько 2000 – 3000 $.

Оцініть, будь ласка :-)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Пост!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *