Кінотеатр під відкритим небом бізнес

Відкритий кінотеатр або кінотеатр під відкритим небом досить популярний у багатьох європейських країнах, на пострадянському просторі таке кіно також було частим явищем, але з часом глядач став більш вимогливий до якості і зручності, і відкриті кінотеатри були незаслужено забуті. Але в останні кілька років в деяких містах відновилася традиція переглядів фільмів на свіжому повітрі, і ця тенденція зростає.

По суті назва відкритий кінотеатр говорить сама за себе, це показ фільмів на відкритому майданчику, таким майданчиком може бути – двір багатоповерхового будинку, парк, набережна, стадіон, практично будь-яке місце де можна проводити такі заходи.

Кінотеатр під відкритим небом – це місце для відпочинку, спілкування людей за інтересами, зокрема для любителів кіно.

Як відкрити кінотеатр.

Отже, що потрібно щоб відкрити літній відкритий кінотеатр?

В першу чергу вам знадобиться обладнання:

Проектор і ноутбук.

Це самий простий і доступний варіант, ноутбук підключається до проектора через порт VGA (залежить від моделі проектора), в налаштуваннях ноутбука потрібно виставити головним екраном проектор, запустити на ноутбуці відеоплеєр з фільмом і все, проектор відображає відео на екран.

Екран.

Як екран використовується біле полотно, яке натягується на раму штатив, варіантів конструкції екранів досить багато, при бажанні екран можна зробити самостійно з білого полотна.

Система звуку.

Для кінотеатру знадобиться більш менш нормальне звукове обладнання, бажано з системою об’ємного звучання, звукову систему підключаємо до ноутбука.

Ось в принципі і все що знадобиться для відтворення фільмів на великий екран, але потрібно ще й подбати про відвідувачів знадобляться сидіння. Для відкритих кінотеатрів можна використовувати будь-які сидіння: туристичні килимки, палети, крісла мішки, старі стільці або крісла, розкладні стільці, в деяких кінотеатрах для сидіння використовують навіть автомобільні покришки.

Крім обладнання для кінотеатру, вам також знадобиться знайти підходяще місце і домовитися з власником. По суті показувати фільми на проекційному екрані можливо тільки у вечірній час, адже днем ​​картинку буде майже не видно, в цьому специфіка відкритого кінотеатру, зазвичай сеанс кіно починається о 21:00.

Кінотеатр під відкритим небом як бізнес.

Основна категорія відвідувачів відкритих кінотеатрів молодь, закохані пари, та й серед людей старшого віку також є цінителі кінематографа. Треба сказати, що ціна за вхід у відкриті кінотеатри чисто символічна, це обумовлено тим, що транслюються не новинки, а вже старі фільми, які всі давно бачили. Звичайно будь-який фільм можна подивитися вдома на моніторі комп’ютера, але у кінотеатру під відкритим небом своя атмосфера.

Якщо це невеликий відкритий кінотеатр, то у перевіряючих органів питань до вас виникнути не повинно, але все таки краще якщо у вас буде дозвіл на цю діяльність, досить зареєструвати ПП. Ліцензії на цю діяльність не потрібні.

Тут є ще один нюанс, авторське право, тобто ось так просто показувати фільми з авторським правом заборонено, зазвичай це новинки кіно, які недавно вийшли на екрани кінотеатрів.

Купувати нові фільми для відкритого кінотеатру звичайно буде не рентабельно, такі фільми транслюють в стаціонарних кінотеатрах, та й якість і ціна квитка відповідно вище.

Але фільми, зняті вже кілька років тому, можна вільно показувати і ніхто до вас претензій пред’являти не буде.

Крім показів фільмів, кінотеатр також може заробляти на продажу попкорна, кави, чаю, прохолодних напоїв, морозива, тістечок, варіантів для додаткового заробітку досить.

Оцініть, будь ласка :-)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Пост!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *