Пральня як бізнес: як відкрити пральню самообслуговування

Пральня як бізнес: як відкрити пральню самообслуговування 3

Як відкрити пральню ландромат. Бізнес пральня самообслуговування. Бізнес ідея пральня ландромат.

Вартість одного прання в пральні самообслуговування становить в середньому 1 $, собівартість прання не більше 0,25 $, прибуток з одного прання – 0,75 $.

Що таке ландромат? По суті це пральна машина з купюро-приймачем, клієнт вносить гроші в купюро-приймачі отримує доступ до функцій пральної машини.

Ландромат використовуються в пральнях самообслуговування, вони дуже популярні, у багатьох зарубіжних країнах, у нас цей вид бізнесу ще не сильно поширений.

Пральні самообслуговування вигідно відкривати в студентських гуртожитках навчальних закладах, в заводських гуртожитках, гуртожитках фабрик, у великих готелях. У мешканців гуртожитків пральних машин немає, їх просто ніде розміщувати і на пральню самообслуговування очікується великий попит у мешканців.

Пральня самообслуговування: приміщення.

Для установки пральні самообслуговування досить невеликої кімнати, наприклад можна орендувати нежитлове приміщення на першому поверсі гуртожитку. Для пральних машин потрібно обов’язкова наявність водопроводу, каналізації і електрики.

kak-otkrut-prachechnuyu

Основні вимоги СЕС до приміщення під пральню:

    • Наявність природної і примусової вентиляції в приміщенні.
    • Обробка підлоги і стін з легко миючих матерыалыв якы відповідають вимогам СЕС.
    • Наявність захисних плафонів на лампах денного світла.

Пральня самообслуговування: обладнання.

Для відкриття пральні самообслуговування знадобиться обладнання:

Ландромат або промислові пральні машини вони мають підвищений запас міцності в порівнянні з побутовими машинами. Звичайно, можна встановити і звичайні пральки, але тут потрібно враховувати високі навантаження, яким піддаються машини в громадських пральнях. До того ж промислові машини зазвичай мають корпус з нержавіючої сталі, що набагато надійніше пластику побутових пральних машин.

Зовсім не обов’язково купувати ландромат, будь-які пральні машини можна самостійно обладнати купюро-приймачами це обійдеться дешевше як мінімум в 2 рази. Купюро-приймачі монтуються на стіні над кожною пральною машиною, після внесення грошей і вибору на табло необхідного прання включається доступ до машини.

prachechnaya-oborudovanie

Можна додатково встановити сушильну машину.

У пральних машинах є функція віджиму білизни, барабан машини, але для сушки попраних речей застосовується окремо сушильні машини. Сушильна машина також складається з перфорованого барабана, при обертанні барабана волога випрана білизна ще піддається сушінню потоком гарячого повітря.

Прасувальні столи і праски. Крім прання і сушіння клієнтам періодично потрібно додатково прасування речей, можна додатково надавати послуги з прасування одягу.

Бажано поставити в пральні 1 – 2 м’які дивани для клієнтів.

Для пральні також потрібні витратні матеріали, зокрема пральний порошок, відбілювачі і т д.

otkrut-prachechnuyu

Як відкрити пральню.

Щоб відкрити пральню потрібно виконати наступну послідовність дій:

Скласти техніко-економічне обгрунтування проекту.

Розробити бізнес план пральні.

Скласти технічний проект (план приміщення, схема розміщення обладнання, монтажне обладнання).

Проконсультуватися в СЕС, Держпожнагляду, водоканалі і Енергонагляді.

Зареєструвати ПП.

Оренда приміщення під пральню.

Установка та підключення обладнання.

Для обслуговування пральні знадобиться один працівник, по суті це пральня самообслуговування і тут потрібно тільки людина, щоб доглядати за машинами і стежити за порядком в пральні.

Пральня як бізнес.

Як було вже сказано в середньому вартість одного прання в пральні самообслуговування становить приблизно – 1 $, собівартість прання – 0,25 $, відповідно прибуток з одного прання – 0,75 $.

Додатково можна надавати платні послуги з сушіння і прасування речей, як варіант пропонувати послуги по хімчистці.

Пральні самообслуговування ще не відчувають суттєвої конкуренції тому це непогана ідея бізнесу для підприємців-початківців.

Оцініть, будь ласка :-)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Пост!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *