Продаж ялинок

Продаж живих ялинок бізнес ідея. Дозволи для торгівлі ялинками. Де закуповувати ялинки для продажу.

Продаж живих ялинок – це найпопулярніший передноворічний бізнес, це можливість за два тижні до Нового Року дуже добре заробити.

У цій статті Ви дізнаєтесь, як організувати торгівлю живими ялинками, які дозволи потрібні і як, закупити ялинки за найнижчою ціною.

Дозволи на торгівлю ялинками.

Для організації продажів ялинок знадобиться спочатку отримати відповідні дозволи в відділі споживчих послуг в міській адміністрації.

Там ви отримуєте на руки дозвільний талон на торгівлю ялинками.

Далі в управлінні споживчого ринку потрібно отримати дозвіл на місце для торгівлі, для цього потрібно подати заяву на видачу дозволу на виділення місця для торгівлі ялинками (ялинковий базар). Місця під торгівлю зазвичай вже заздалегідь визначені адміністрацією, Вам потрібно вибрати вільне або запропонувати своє.

Де закуповувати ялинки для продажу.

Закупівлю ялинок потрібно проводити безпосередньо без посередників в лісгоспі. Вирубку ялинок лісгоспи починають з 1 грудня, тому потрібно заздалегідь звернутися в лісгосп і проконсультуватися з приводу порядку під час закупівлі у них ялинок. Також слід заздалегідь звернутися до лісника на ділянці, якого буде проводитися вирубка ялинок, обговорити з ним можливість Вашої присутності при вирубці замовленої партії.

Тут основна суть полягає в тому, що Вам потрібні ялинки товарного вигляду, стрункі, пухнасті, по можливості не пожовклі. Тому досвідчені підприємці спочатку налагоджують зв’язки з лісником, за невелику винагороду лісника, він Вам вибере ялинки товарного вигляду, які у Вас потім розкуплять як гарячі пиріжки. Якщо не проконтролювати цей процес, то Вам в лісгоспі підсунуть вже перебрані ялинки, кращі йдуть розторопнішим підприємцям, а решта – криві, пожовклі, не пишні всім іншим. Ясна річ, що заробляє той, кому вдається закупити стрункі, пухнасті ялинки товарного вигляду.

Разом з товаром в лісгоспі Ви отримуєте на руки товарно – транспортну і податкову накладні. Ці документи повинні постійно бути у продавця на точці.

Продаж живих ялинок бізнес.

Отже, ялинки для продажу закупили, дозвіл на торгівлю отримали, місце заздалегідь вибрали і отримали на нього дозвіл. Тепер потрібно облаштувати ялинковий базар. Відразу хочу обмовитися, що в кожному місті в управлінні торгівлі свої вимоги до облаштування місця торгівлі ялинками, в одних містах вимог практично немає, отримав дозвіл і торгуй спокійно, в інших є цілий список вимог до організації ялинкових базарів.

Наприклад, перелік вимог для торгівлі в Києві:

 • Огорожа місця торгівлі.
 • Освітлення.
 • Барвисте оформлення.
 • Вивіска із зазначенням організаційно – правової форми організації.
 • Вогнегасник.
 • Мірна лінійка.
 • Касовий апарат.
 • Книга скарг.
 • Прейскурант цін.
 • Вивіска з режимом роботи.
 • Пакувальний матеріал.

Якщо у Вашому місті особливих вимог до організації торгового місця немає, то можете торгувати хоч з вантажівки, в кожному місті свої правила.

Потрібно заздалегідь подбати про нічну охорону торговельної точки, тут є кілька варіантів.

Можна самостійно охороняти, зазвичай торговці гріються в автомобілі поруч з точкою.

Якщо є можливість можна неподалік орендувати приміщення або гараж, але кожен день тягати дерева туди назад накладно.

Ще варіант, при наявності Газелі можна ялинки ввечері відвозити з точки.

Особливості торгівлі ялинками.

Торгівля ялинками починається в середині грудня, але найбільш жвава торгівля йде 27, 28 і 29 числа, в ці дні будуть максимальні продажі.

В останній передсвятковий день торгівлі потрібно постаратися допродати решту товару, для цього потрібно скинути ціни, до вечора ялинки вже нікому не потрібні і їх доведеться просто викинути.

Дуже добре користуються попитом гілки, їх також охоче купують ті, хто не хочуть встановлювати в дома ціле дерево, а обмежуються декорацією з ялинових гілок.

Найбільш ходові деревця висотою 2 метри, їх зазвичай розкуповують в першу чергу.

Можна також продавати підставки для установки ялинок, їх також охоче купують.

Для торгівлі можна найняти продавця і платити йому відсоток від продажів, але як показує практика краще торгувати самостійно, взяти в справу напарника або попросити родича і по черзі торгувати.

Скільки можна заробити на ялинках? На це питання Вам точно ніхто не зможе відповісти, все залежить від таких факторів як, вдале прохідне місце, хороший товар, вміння продавця грамотно запропонувати вибрати товар покупцеві. Як показує практика, в великих містах торговці ялинок на одній точці заробляють за два тижні близько 2000 $.

Продаж ялинок бізнес ідея.

Оцініть, будь ласка :-)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Пост!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *