Прокат гіроскутерів: бізнес на сігвеях

Відкриваємо свій бізнес прокат гіроскутерів. Скільки можна заробляти на прокаті сігвеях?

Segwey, сігвей, Сегвей, гіроскутер або гіроборд, назв у цього засобу пересування багато, але конструкція і принцип роботи один – два колеса на одній осі, на кожному колесі по електродвигуні які живляться від літієвих батарей.

Все управління в сігвеях полягає в положенні тіла людини (зміщення центру ваги) яке зчитують датчики нахилу цього пристрою.

Щоб гіроборд почав рух досить трошки нахилитися вперед, чим більший нахил, тим вища швидкість руху пристрою, повороти також здійснюються нахилом тулуба в сторони, для зупинки сігвея досить нахилитися назад.

Оскільки Segwey це свого роду засіб пересування, то можна організувати прокат і заробляти на цьому.

Відкриваємо свій бізнес прокат гіроскутерів.

Отже, що потрібно щоб відкрити прокат сігвеїв?

Перш за все потрібно скласти бізнес план і найголовніше уважно розрахувати передбачувані витрати і можливий прибуток. Звичайно всього кілька років тому сигвей був новинкою і вартість його була значною 5000 – 8000 $, але сучасні моделі вже коштують набагато дешевше, так вартість хорошого гіроборда становить в середньому 1000 $, а міні сігвеї і то менше – 300 – 500 $.

За ці гроші можна придбати цілком пристойну модель з запасом ходу на 4 години без підзарядки акумулятора.

Для прокату знадобиться 2 – 3 сігвея, на початковому етапі цього буде цілком достатньо. Але перш ніж купувати це чудо техніки, вам знадобиться місце для прокату, і зауважте це повинно бути людне місце:

  • Міська площа.
  • Набережна.
  • Парк відпочинку.
  • Парк атракціонів.
  • Майданчик біля дитячого кафе.
  • І інші місця для відпочинку.

Далі для відкриття прокату, знадобиться зареєструвати підприємницьку діяльність, відкрити ПП буде цілком достатньо.

Наступний крок – потрібно отримати дозвіл на відкриття прокату від міської влади, тут є свої нюанси. По суті у вас буде виїзний прокат, все що вам потрібно для прокату – стільчик, парасольку від сонця для працівника і сігвеї, ось і все, вам не потрібна стаціонарна точка.

По ідеєї якщо у вас відкрито ПП і ви платите податки, то можна обійтися і без оренди місця під точку для прокату, але повторюся тут все залежить від міста, не в кожному місті таке “прокотить”.

Єдина складність – це зарядка акумуляторів для гіробордів, але тут можна або домовитися за плату заряджати в найближчій торговій точці, або спочатку купувати гіроборди з акумуляторами підвищеної ємності.

Якщо територія де ви хочете відкрити прокат належить приватнику, то знадобиться укладати договір оренди безпосередньо з власником.

Ще одне важливе питання, як уберегти сігвеї від злодійства?

Зазвичай в пунктах прокату існують правила прокату, якщо клієнт який орендував гіроборд катається безпосередньо біля пункту прокату, в полі зору працівника, то застава не потрібна, в інших випадках потрібно залишити заставу або документ, що підтверджує особу.

Сігвей також додатково можна обладнати протиугінною сигналізацією, при спробі угону колеса пристрою блокуються, включається вібрація і потужна сирена.
Бізнес прокат на сігвеях: рахуємо прибуток.

Кожного підприємця в першу чергу буде цікавити питання чи прибутковий бізнес на прокаті гіроскутерів?

Однозначно відповісти на це питання складно, все залежить від місця прокату, цін на прокат і наявності конкурентів.

Середня ціна на прокат сігвея:

  • 5 хвилин – 60 грн.
  • 10 хвилин – 100 грн.
  • 15 хвилин – 140 грн.
  • 30 хвилин – 260 грн.
  • 1 годину – 400 грн.
  • Добу 1200 грн.

Якщо прокат розмістити в хорошому місці, то затія буде досить прибутковою, попит на таку розвагу досить непоганий особливо в курортних містах. Але не варто забувати, що це сезонний бізнес який триває максимум з квітня по вересень.

Оцініть, будь ласка :-)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Пост!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *