Розведення породистих собак як бізнес

Розведення породистих собак бізнес. Скільки можна заробляти на розведенні собак і з чого почати бізнес.

Якщо у вас є домашній вихованець зокрема породиста собака, то думаю ви не раз замислювалися про те наскільки вигідно розводити породистих улюбленців. Адже вартість породистих цуценят чимала і починається від 300 $, а за цуценя з гарним екстер’єром і родоводу можна отримати 500 – 1000 $.

Але такий вид бізнесу підійде не кожному, а тільки тим, хто любить чотириногих друзів, адже за собаками потрібно доглядати, годувати, вигулювати, дресирувати, купати, водити в ветеринарну клініку на щеплення і відвідувати виставки і змагання.

Які породи краще розводити?

Перш за все вам потрібно визначитися з породою, адже у кожної породи собак є свої особливості характеру, поведінки, які потрібно враховувати перед тим як заводити породу. Бажано почитати літературу за обраною породою, поспілкуватися з власниками, дізнатися особливості догляду, виховання, дресирування, необхідні щеплення.

Ось кілька найбільш популярних порід для розведення.

Породи великих розмірів:

 • Хаскі.
 • Лабрадор.
 • Німецька вівчарка.

Породи середніх розмірів:

 • Кокер-спанієль.
 • Бульдог.

Кімнатні породи:

 • Такса.
 • Мопс.

Кишенькові породи:

 • Шпіц.
 • Йоркширський тер’єр.
 • Чихуахуа.
 • Пекінес.

Кишенькові породи дуже добре користуються попитом у жінок, невеликі розміри таких собачок дозволяють їх легко носити в руках.

Документи на собак.

Якщо дивитися з точки зору заробітку на собаках, то в першу чергу ціна на цуценят залежить від наявності документів, що підтверджують чистокровність породи, тому при купівлі щеняти або дорослого собаки вимагайте також і документи на неї, зокрема для допуску розведення виданий в українській кінологічної федерації .

Приміщення для розведення собак.

Ще один важливий момент, для вирощування собак особливо великих порід (вівчарка, лабрадор) потрібен простір, якщо ви проживаєте в приватному секторі, то проблем з цим не буде, для утримання собак можна побудувати вольєри, а місця для вигулу вистачить цілком.

Але якщо ви проживаєте в квартирі, то краще розводити собак невеликих розмірів.

Розведення собак як бізнес: рахуємо прибуток.

Приблизний прибуток на розведенні породистих собак можна підрахувати таким чином. Раз на рік сука призводить 4 – 6 цуценят, вартість породистого щеняти в середньому 10 тис. грн, хоча є породи вартістю 20 тис. грн.

Відповідно продавши цуценят ваш прибуток складе 40 – 60 тис. грн.

Але не все так просто як здається на перший погляд, адже якщо у вас вихованці з родоводом, то їм потрібно періодично брати участь в виставках, а для цього потрібно дресирувати своїх вихованців, можливо знадобляться послуги кінолога. Також враховуйте витрати на корм, щеплення, оплату участі у виставках.

При правильній організації з розведення породистих собак можна зробити хороший домашній бізнес.

Оцініть, будь ласка :-)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Пост!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *