Водяний шар бізнес на атракціоні

Як організувати бізнес на атракціоні водна куля.
З відкриттям купального сезону велика частина дітей і дорослих проводять час на пляжах, де можна купатися, засмагати і кататися на всіляких атракціонах, саме про атракціони в цій статті ми і поговоримо. Я думаю, кожен міг хоч раз на пляжі бачили  людей що катаються на воді в прозорих кулях, ось це і є атракціон водяний шар «Зорб». Вартість такого катання в шарі- 60 – 80 грн. за 10 хвилин, і бажаючих хоч відбавляй, в основному дітей, хоча і деякі дорослі не відмовляються від таких веселощів.
Отже, що ж це така за розвага водяний шар?

Водяний шар (водна сфера, зорб, аквазорб) – атракціон для ходіння по воді. Виготовляється з ПВХ (полівінілхлориду), також може виготовлятися з ТПУ (Термополіуретан), є прозорою кулею діаметром близько 2 метри, і товщиною стінок близько 1 мм, вагою в 15 кг, надувається насосом за 1-2 хвилини. Куля має отвір для входу в – всередину, який закривається прогумованим замком блискавкою.
Людина входить в кулю через отвір, який за ним закривають, кулю заповнюють за допомогою електричного або бензинового насоса повітрям, і спускають на воду. Для безпеки куля залишається, пристебнутою не тонучою мотузкою (близько 25 метрів), при необхідності робочий атракціону може потягнути за мотузку і направити кулю до берега.

Як організувати бізнес на атракціоні водна куля «Зорб».
Що б організувати бізнес на водній кулі не знадобляться великі витрати, все що потрібно буде придбати, так це сама куля і насос для накачування повітря, ну і павільйон намет за бажанням.
Розглянемо на прикладі водної кулі «Мегабол».

Діаметр кулі – 2 м.
Матеріал – виготовлений з термопластичного поліуретану товщиною – 1мм.
Вага – 14 кг.
З’єднання – паяні шви.
Блискавка – «TiZiP» (вир. Німеччина).
Виготовлено в Китаї.
Вартість близько 400 $.

 

Також знадобиться повітряний нагнітач.

Електричний повітряний нагнітач «Flymo 2000».
Потужність 2000Вт.
Вага – 4 кг.
Живлення від мережі 220V.
Виробник – Китай.
Вартість – 100 $.
Надуває водну кулю за 1 хвилину.

Якщо немає можливості підключення до мережі, можна придбати повітряний нагнітач з бензиновим двигуном.
Partner GBV 325
Потужність бензинового двигуна – 700Вт.
Обсяг паливного бака – 0,5 л.
Рівень шуму 85дБ.
Вага 4,4 кг.
Швидкість накачування кулі близько 1 хвилини.
Вартість близько 200 $.

Для того щоб розмістити на пляжі атракціон, знадобиться отримати дозвіл адміністрації пляжу, укласти договір на оренду землі, (оренда близько 100 $ В місяць) звичайно якщо це не узбережжя Чорного моря :-).

Схема роботи приблизно така: розміщуєте на пляжі торгову палатку або парасольку, ставите напис атракціон водна куля, вказуєте вартість. Як показує практика, основний наплив бажаючих покататися починається після 12 години дня і триває до 21:00. Сам атракціон окупається за перший тиждень роботи.

Водяний шар бізнес на атракціоні.

Оцініть, будь ласка :-)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Пост!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *