Вигонка гіацинтів до 8 березня

Вигонка гіацинтів квітковий бізнес.

Квітковий бізнес до 8 березня приносить відчутні прибутки власникам квіткових магазинів, в цій статті ми розглянемо ще один вид заробітку на квітах – вигонку гіацинтів в домашніх умовах до свята 8 березня. Перш за все, слід уточнити що вигонка – це створення умов для зростання і цвітіння рослин в несезонний, для них період, тобто якщо у квітки природний період цвітіння відбувається, під кінець весни, то при вигонці цвітіння можна отримати під кінець зими або в перших числах березня до жіночого свята.

Гіацинт – це цибулинна багаторічна рослина, в період цвітіння суцвіття на стеблі можуть мати різні кольори і відтінки червоного, білого, рожевого, блакитного, бузкового, синього, жовтого кольорів.

Гіацинти в промислових масштабах вирощуються в Голландії, звідти їх до нас і завозять величезними партіями, але цибулинні квіти можна з успіхом вирощувати і в домашніх умовах і собівартість їх буде в кілька разів менше ніж імпортних.

Для продажу гіацинти зазвичай вирощують в маленьких горщиках по одному або по троє рослин в кожному, в період цвітіння їх продають у квіткових магазинах. Якщо Ви хочете зайнятися квітковим бізнесом можете почати з вирощування цибулинних квітів в горщиках для квіткових магазинів або для самостійного продажу до 8 березня.

Вигонка гіацинтів до 8 березня.

Для початку знадобиться купити в розпліднику або в квітковому магазині цибулини гіацинтів. При покупці важливо пам’ятати, що цибулини, можуть бути звичайні які потрібно готувати самостійно для вигонки або вже підготовлені для вигонки.

Якщо Ви хочете відразу виробляти посадку, то знадобляться вже підготовлені цибулини, в такому випадку купувати потрібно з написом на упаковці – «для вигонки».

Можна готувати цибулини для вигонки самостійно, для цього їх потрібно просто покласти в нижній (овочевий) відділ холодильника де температура близько + 5 ° С, на 3 місяці, таким чином, для цибулин створюються умови зимового спокою. Через 3 місяці цибулини дістають з холодильника, і вони вже готові для вигонки.

Якщо потрібно отримати квітучі рослини до 8 березня, то посадку цибулин в ґрунт потрібно проводити за 2,5 – 3 місяці, тобто в перших числах грудня.

Для посадки знадобляться невеликі пластикові горщики діаметром близько 10 см під одну цибулину, і 15 см під 3 цибулини, слід врахувати посаджені цибулини не повинні торкатися один одного.

Грунт готується у співвідношенні:

  • Земля дернова – 2 частини.
  • Перегній – 2 частини.
  • Пісок – 1 частина.

Грунт змішують, засипають в горщики і злегка зволожують.

Посадку цибулин потрібно робити на глибину не більше 3 – 4 сантиметрів, так щоб верхня частина цибулини залишалася відкритою. Якщо в горщик садять 3 цибулини, то їх потрібно садити з нахилом до стінок горщика, щоб перші листя змогли краще розправитися в різні боки.

Горщики з висадженими цибулинами гіацинтів потрібно помістити в темне приміщення з температурою близько + 6 – 8 ° С, для цього можна використовувати підвал або льох. Грунт в горщиках потрібно періодично злегка зволожувати.

Через 45 – 50 днів цибулини почнуть вкорінюватися і проростати, коли паростки виростуть на 7 см, горщики вже можна переносити в приміщення з кімнатною температурою і неяскравим освітленням.

Паростки потрібно потроху регулярно поливати, полив потрібно робити у краю горщика, робити це потрібно акуратно, щоб при поливі вода не потрапляла на шийку цибулини, інакше вона може загнити.

Через кілька днів, коли на стеблах з’являться бутони і квітки почнуть розквітати, гіацинти готові до продажу. Їх доставляють у магазини прямо в горщиках, рекомендована температура для збереження товарного вигляду рослин не більше + 15 ° С. Перед продажою на горщики з квітами одягають поліетиленові декоративні упаковки.

Період цвітіння гіацинтів близько 3 х тижнів.

Також рекомендую ознайомитися з технологією вигонки тюльпанів.

Оцініть, будь ласка :-)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Пост!

One Response to Вигонка гіацинтів до 8 березня

  1. Квiти сказав:

    Дякую за цiкаву статтю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *