Вигонка тюльпанів до 8 Березня

Вигонка тюльпанів до 8 Березня ідея заробітку. Технологія вигонки тюльпанів без теплиці.
До міжнародного жіночого дня квіткові магазини і вуличні торговці квітів заробляють дуже хороші гроші. 8 Березня попит на квіткову продукцію зростає в кілька разів, як і вартість самих квітів. Найпопулярніші квіти це звичайно троянди і тюльпани. Якщо троянди можна виростити тільки в оранжереї, то вирощуванням тюльпанів можна зайнятися в домашніх умовах скориставшись цим методом.

Отже, нам потрібно виростити тюльпани з таким розрахунком, щоб вони зацвіли до 8 Березня, такий процес називається вигонка, тобто, застосовуючи певну технологію, ми створюємо спеціальні умови, при яких рослини зацвітуть в потрібний певний термін.
Для вигонки тюльпанів не потрібна теплиця, досить приміщення з температурою 4 – 7 ° С і підвищеною вологістю, можна пристосувати звичайний льох. Також знадобиться приміщення для вигонки в лютому з кімнатною температурою і природним освітленням.

Вибір сорту тюльпанів.

При виборі певного сорту слід керуватися наступними ознаками:

  • Забарвлення квіток.
  • Терміни цвітіння.
  • Висота стебел.
  • Стійкість до захворювань.

Для вигонки тюльпанів до початку березня добре зарекомендували себе сорти: – Дипломат, Кіс Неліс, Вівекс, Оксфорд, Лондон, Ерік Хофс.

Сорти тюльпанів які підходять для вигонки до 8 Березня.

Для посадки використовуються цибулини тюльпанів, цибулини повинні бути великими не менше 3,5 см, округлої форми, щільними і здоровими. Слабкі цибулини не годяться для посадки, квітка розвивається за рахунок речовин з цибулини, тільки з великої цибулини можна отримати хорошу квітку.
Цибулини можна заготовити самостійно, для цього їх викопують в липні, перший тиждень цибулини сушать при звичайній вуличній температурі, потім складають в прохолодне приміщення 18 – 20С.

Наступний етап охолодження цибулин.

Перед посадкою в грунт, цибулини тюльпанів слід на місяць помістити в приміщення з температурою + 5 ° С, і вологістю 85 – 90%, можна використовувати нижню полицю холодильника, робити це потрібно на початку вересня.
У перших числах жовтня приступаємо до посадки цибулин.

Для посадки можна використовувати звичайні пластмасові ящики, засипаємо в ящики річковий пісок або торф товщиною близько 3 см, акуратно висаджуємо цибулини на відстані близько 10 – 20 мм одна від одної, трохи поглиблюючи їх. Поливаємо і засипаємо другим шаром піску, так щоб пісок, покрив повністю цибулини, при цьому кінці верхівок повинні трохи стирчати. Ще раз поливаємо, але вже з додаванням розчину кальцієвої селітри в співвідношенні 2 грами селітри на один літр води.

Укорінення.

Ящики ставимо в льох для вкорінення цибулин, в цей період освітлення не потрібне, тільки знижена температура близько 5 ° С і вологість 85%. У міру висихання грунту, його слід злегка періодично зволожувати, тут головне не перестаратися, щоб цибулини не почали гнити.

У січні почнуть з’являтися перші паростки, в кінці січня паростки повинні мати висоту близько 3 см, 8 – 10 лютого ящики переносять в приміщення з кімнатною температурою + 18 ° С з природним освітленням. Якщо природного освітлення недостатньо можна включати підсвічування.

Починається процес вигонки тюльпанів.

Далі слід регулювати швидкість росту, щоб прискорити швидкість росту тюльпанів, слід підвищити температуру в приміщенні до + 22С, якщо потрібно затримати ріст, температуру знижують на кілька градусів.

Якщо стебла починають витягуватися, слід встановити додаткове підсвічування.
Якщо тюльпани починають цвісти трохи завчасно, їх висмикують разом з цибулиною, загортають у папір по 15 – 20 штук, і поміщають в холодильну камеру з температурою +1 ​​+ 2 ° С, у такий спосіб тюльпани зберігаються до двох тижнів.

Вигонка тюльпанів до 8 Березня ідея заробітку.

Таким методом можна виростити тюльпани під замовлення для квіткового магазину або ринкових торговців, але набагато вигідніше реалізувати їх самостійно. Торгівля квітами починається за пару днів до 8 березня, це дні, коли на роботі вітають співробітниць з наступаючим святом, ну і звичайно ж на саме свято.
Для торгівлі можна закупити кольорові поліетиленові обгортки для букетів, в них квіти виглядають привабливіше.

Також рекомендую Вам ознайомитися з вигонкою гіацинтів до 8 березня.

Оцініть, будь ласка :-)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Пост!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *