Виробництво декоративних свічок на дому

Виробництво декоративних свічок на дому 1

Декоративні свічки – товар ходовий. Майстерно виконаними свічками ми прикрашаємо будинок, запалюємо їх в особливих випадках і даруємо один одному в якості сувенірів, деякі збирають колекції, гідні захоплення. Коли за справу береться художник або людина з розвиненим смаком, результати бувають чудовими, але і виробництво нехитрих різнокольорових або ароматизованих свічок виправдовує фінансові вкладення, витрачений час і докладені зусилля.

Рентабельність навіть невеликого свічкового заводика на дому зазвичай досягає 250%, а при творчому підході і правильній організації віддача може перевищити 1 000%.

Пропонуємо ідею виробництва свічок на дому. Стартові вкладення в цей бізнес мінімальні, працювати можна самостійно, віддача від продажу свічок буде невеликою, але і часу на їх виготовлення знадобиться небагато. Як спосіб додаткового заробітку домашній свічковий заводик заслуговує на увагу. Якщо ви будете займатися свічками на рівні хобі, реєструвати ПП необов’язково, досить платити 13% податку як всі фізичні особи. При розширенні виробництва оформіть індивідуальне підприємництво.

dekorativnye-svechi-12

Приміщення

Займатися виготовленням декоративних свічок ви можете на кухні, в гаражі або будь-якому іншому окремому приміщенні. Необхідно дотримати кілька умов:

 • Площа майстерні не менше 15 кв. м з місцем для верстата, на якому ви будете відливати свічки.
 • Умови для зберігання готових свічок.
 • Витяжка і вентиляція. У кімнаті не повинно бути жарко, щоб свічки не танули.
 • Санітарні умови. Свічки потрібно робити в чистому приміщенні, особливо якщо вони призначені для установки на торти.

44289188_1243308975_941106fcc460

Технологія виготовлення

Закупити форми для відливання. Вибирайте самі прості (куби, циліндри, кулі) і складні (у формі фруктів, квітів або тварин). Звертайте увагу на термостійкість матеріалу, з якого зроблені форми, так як ви будете працювати з температурою до + 100 ° С.

 1.  Зазвичай декоративні свічки роблять з парафіну, господарські – з воску. Обидва матеріали потрібно повільно розтопити на водяній бані.
 2.  Віск (парафін) заливають у форму з закріпленим заздалегідь гнітом.
 3. Форму охолоджують протягом доби, а потім акуратно витягують свічку.
 4. Звичні господарські свічки заливають на спеціальному верстаті, процес відбувається набагато швидше і простіше.

9213f73b95c54f0f8f725ac8aa52a4af

Витратні матеріали

Щоб свічки були оригінальними і могли претендувати на назву сувенірних, доведеться докласти фантазію і зусилля. Вам потрібно закупити:

 • Парафін або віск.
 • Бавовняні гноти.
 • Пігменти для кольорових свічок (барвники на масляній основі або спеціальні для свічок).
 • Ефірні масла для ароматизації.
 • Стрічки, ракушки, шнури, намистини, блискітки та інші елементи декору.
 • Для аромоламп матеріал заливають в металеві гільзи.

86e5d36abc5ae5b3cdbad3b926hl-dlya-doma-interera-podsvechniki-iz-koritsy

Організація збуту

Великі підприємства рідко займаються випуском декоративних свічок, тому практично вся продукція, представлена в сувенірних лавках, виготовлена кустарним способом. Спробуйте домовитися про реалізацію з сувенірними і господарськими магазинами. Якщо ваші свічки будуть якісними і красивими, проблем з реалізацією не буде.

Не потрібно шукати щастя в великих мережевих магазинах – їм зазвичай потрібні великі партії товару, які ви не подужаєте в домашніх умовах. Господарські магазини в першу чергу цікавляться звичайними парафіновими свічками, які ми запалюємо, коли відключається електрика.

Оригінальні свічки часто дарують як сувеніри до свят. У компаніях прийнята практика складати подарункові набори, в які входять і сувенірні свічки. Заготовте партії «тематичних» свічок – до Нового року, Великодня, 8 Березня, Дня закоханих. Принесіть зразки своєї продукції в торгову точку, щоб продавець міг оцінити якість, і на місці домовтеся про ціну та умови поставки.

Беріть участь в ярмарках виробів ручної роботи, які останнім часом проводяться в багатьох містах. Люди, які приходять на ярмарку, не просто потенційні покупці, вони – аматори hand-made і ваші потенційні замовники. Додайте фотографії ваших свічок на спеціалізованих інтернет-сайтах, на міському форумі.

Коли ви досягнете певного рівня майстерності, запропонуйте свої творіння художнім салонам. Свічки часто встановлюють на столах в барах, кафе і ресторанах. Запропонуйте їм свою продукцію. Налагодьте випуск маленьких свічок для тортів і домовтеся про продаж з кондитерським магазином.

dekorativnye-svechi

Фінансові питання

Зробити хороші свічки не так просто, як може здатися. Приготуйтеся до того, що на перших порах ви будете виробляти брак, але незабаром ви освоїте процес і навчитеся робити товар, який не соромно запропонувати покупцям.

Перша партія сировини для кондиційної партії свічок буде коштувати близько $ 120. Додайте до цієї цифри ще $ 100 на пробні свічки, які вам навряд чи вдасться продати.

Комерційний успіх вашого свічкового заводика буде залежати від уміння зробити і таланту продавати. Якщо вам вдасться домовитися з п’ятьма-шістьма торговими точками в регулярних поставках, доходи можуть доходити до $ 1 000 на місяць.
Одна фігурна, ароматизована, добре оформлена свічка в магазині може коштувати 120 грн. Вам за неї заплатять 80 грн., Решта належить продавцю. Собівартість такої свічки не перевищує 20 грн.

Окупність від 1 міс., Мінімальна площа від 15 м²

Оцініть, будь ласка :-)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Пост!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *