Виробництво еврозаборів

Виробництво еврозаборів – високорентабельний бізнес. Як організувати виробництво еврозаборів. Технологія виготовлення та встановлення еврозаборів.
Еврозабор – це огорожа, що складається зі збірних панелей, відлитих з цементного розчину, армованих сталевим дротом, що імітують на поверхні різну фактуру, найчастіше природний камінь, цегляну кладку, дерево.
Панелі огорожі опускаються в пази встановлених бетонних стовпів, в одному прольоті зазвичай встановлюють 3 – 4 панелі, максимум до 5, стандартна ширина панелі 2 метри, висота 0,5 м. Верхня секція зазвичай складається з ажурної частини імітуючої ажурні решітки і колони. Еврозабор має декоративний вигляд, підходить практично під будь-який ландшафтний дизайн, також має доступну ціну, що робить його затребуваним і рентабельним бізнесом.
Виробництво єврозаборів.
Щоб організувати виробництво знадобиться приміщення під цех з прилеглою огороджею виробничої дільниці.
Устаткування для виробництва єврозаборів:
- вібростіл, зазвичай виготовляється самостійно (інструкція тут),
- змішувач або бетономішалка,
- форми зі склопластику,
- піддони з рівних дощок, використовуються для готових виробів: суцільних і ажурних секцій, і стовпчиків,
- зварювальний апарат,
- ємності для води, відра, лопати, кельми, рукавиці і т д.
Матеріали для виготовлення єврозаборів:
- пісок, з мінімальним вмістом домішок і каменів,
- гравій (5 – 10мм),
- цемент марки М500 якісний, Свіжовиготовлений.
Технологія виготовлення єврозаборів.
Форма для відливання лягає на вібростіл і покривається роздільником, зазвичай як роздільник використовується звичайна солярка. Наноситься на всю робочу поверхню флейцевим пензлем, і протирається ганчіркою. Чим тонше буде розділова плівка, тим поверхня виливки буде якісніше.
Розчин готується в змішувачі, засипається щебінь, пісок і цемент в рівних пропорціях, все безперервно помішується, поступово додається вода, в самому кінці приготування розчину додається пластифікатор для скорочення часу застигання розчину. Готовність розчину можна перевірити таким способом: – на руку одягається гумову рукавицю, береться розчин і стискається в кулаці. Готовий розчин при стисканні не повинен виділяти воду, якщо вода виділяється потрібно додавати в розчин потроху цемент.
Далі форму поступово заповнюють розчином, розподіляючи по всіх кутках форми, лягає приготована металева заставна, яка зміцнює конструкцію.
Включається вібростіл, і заливка вібрує до появи води на гладкій поверхні у вигляді тонкої плівки. Форма знімається з вібростола, через добу форму акуратно перевертають на піддон, під краї підставляються планки для зазору між піддоном і заливкою, панель випадає на піддон. Далі панель ще три доби твердне остаточно, в цей час потрібно стежити, щоб панель передчасно не висохла і не потріскала, для цього її потрібно періодично поливати водою. Стовпи виготовляються аналогічно, єдина відмінність, після заповнення форми розчином, в них лягає зверху накладка для формування канавки, в яку будуть вставлятися панелі забору при монтажі.
Установка єврозаборів.
Для установки забору знадобиться бригада робітників з 3 чоловік, підйомна техніка не знадобиться, все встановлюється вручну. Встановлюються бетонні стовпи з кроком 2,05метра, фіксуються, бетонуються. Далі панелі вставляються в направляючі пази стовпчиків. Вага однієї панелі 60 – 90 кг. Між панелями шви закладаються шпаклівкою для зовнішніх робіт, паркан обробляється ґрунтовкою глибокого проникнення і забарвлюється фасадною акриловою фарбою.
Виробництво еврозаборів – перспективна ідея бізнесу з невеликими капіталовкладеннями.
Схожі статті

Залишити відповідь