Виробництво еврозаборів

Виробництво еврозаборів – високорентабельний бізнес. Як організувати виробництво еврозаборів. Технологія виготовлення та встановлення еврозаборів.

Еврозабор – це огорожа, що складається зі збірних панелей, відлитих з цементного розчину, армованих сталевим дротом, що імітують на поверхні різну фактуру, найчастіше природний камінь, цегляну кладку, дерево.

Панелі огорожі опускаються в пази встановлених бетонних стовпів, в одному прольоті зазвичай встановлюють 3 – 4 панелі, максимум до 5, стандартна ширина панелі 2 метри, висота 0,5 м. Верхня секція зазвичай складається з ажурної частини імітуючої ажурні решітки і колони. Еврозабор має декоративний вигляд, підходить практично під будь-який ландшафтний дизайн, також має доступну ціну, що робить його затребуваним і рентабельним бізнесом.

Виробництво єврозаборів.

Щоб організувати виробництво знадобиться приміщення під цех з прилеглою огороджею виробничої дільниці.

Устаткування для виробництва єврозаборів:

  • вібростіл, зазвичай виготовляється самостійно (інструкція тут),
  • змішувач або бетономішалка,
  • форми зі склопластику,
  • піддони з рівних дощок, використовуються для готових виробів: суцільних і ажурних секцій, і стовпчиків,
  • зварювальний апарат,
  • ємності для води, відра, лопати, кельми, рукавиці і т д.

Матеріали для виготовлення єврозаборів:

  • пісок, з мінімальним вмістом домішок і каменів,
  • гравій (5 – 10мм),
  • цемент марки М500 якісний, Свіжовиготовлений.

Технологія виготовлення єврозаборів.

Форма для відливання лягає на вібростіл і покривається роздільником, зазвичай як роздільник використовується звичайна солярка. Наноситься на всю робочу поверхню флейцевим пензлем, і протирається ганчіркою. Чим тонше буде розділова плівка, тим поверхня виливки буде якісніше.

Розчин готується в змішувачі, засипається щебінь, пісок і цемент в рівних пропорціях, все безперервно помішується, поступово додається вода, в самому кінці приготування розчину додається пластифікатор для скорочення часу застигання розчину. Готовність розчину можна перевірити таким способом: – на руку одягається гумову рукавицю, береться розчин і стискається в кулаці. Готовий розчин при стисканні не повинен виділяти воду, якщо вода виділяється потрібно додавати в розчин потроху цемент.

Далі форму поступово заповнюють розчином, розподіляючи по всіх кутках форми, лягає приготована металева заставна, яка зміцнює конструкцію.

Включається вібростіл, і заливка вібрує до появи води на гладкій поверхні у вигляді тонкої плівки. Форма знімається з вібростола, через добу форму акуратно перевертають на піддон, під краї підставляються планки для зазору між піддоном і заливкою, панель випадає на піддон. Далі панель ще три доби твердне остаточно, в цей час потрібно стежити, щоб панель передчасно не висохла і не потріскала, для цього її потрібно періодично поливати водою. Стовпи виготовляються аналогічно, єдина відмінність, після заповнення форми розчином, в них лягає зверху накладка для формування канавки, в яку будуть вставлятися панелі забору при монтажі.

Установка єврозаборів.

Для установки забору знадобиться бригада робітників з 3 чоловік, підйомна техніка не знадобиться, все встановлюється вручну. Встановлюються бетонні стовпи з кроком 2,05метра, фіксуються, бетонуються. Далі панелі вставляються в направляючі пази стовпчиків. Вага однієї панелі 60 – 90 кг. Між панелями шви закладаються шпаклівкою для зовнішніх робіт, паркан обробляється ґрунтовкою глибокого проникнення і забарвлюється фасадною акриловою фарбою.

Виробництво еврозаборів – перспективна ідея бізнесу з невеликими капіталовкладеннями.

Оцініть, будь ласка :-)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Пост!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *