Виробництво меблів бізнес

Бізнес виробництво меблів. Організація і обладнання для виробництва меблів.

Бізнес на виробництві меблів можна організувати з мінімальними вкладеннями. На початковому етапі буде достатньо купити інструмент: – дриль, перфоратор, набір викруток, електро-лобзик, шуруповерт, шліфувальну машинку, і інший ручний інструмент. Розпил плит і поклейку крайки можна зробити на місці при покупці ДСП, залишається тільки зібрати і встановити меблі. Згодом у міру розвитку бізнесу вже можна придбати форматно – розпилювальний верстат і верстат для личкування крайки.

У цій статті мова піде про відкриття цеху з виробництва корпусних меблів.
Корпусні меблі – це категорія предметів меблювання, що складається з корпусних конструкцій. До цієї категорії меблів відносяться шафи, шафи купе, стелажі, стінки, столи, тумбочки, комоди і т д.

Обладнання для виробництва меблів.

Для організації бізнесу з виробництва корпусних меблів, можна обійтися і мінімальним набором інструментів, але ми розглянемо повний комплект обладнання для відкриття меблевого цеху.

Форматно – розпилювальний верстат.

Верстат призначений для розпилювання плит ДСП, ДВП і інших матеріалів, на елементи з яких збирається готовий виріб. Верстат повинен бути обладнаний попередньої підрізкою нижньої декоративної крайки, що виключає відколи декоративного шару при розпилюванні.

 

Верстат для облицювання крайки.

Верстат застосовується для обклеювання країв панелей облицювальним матеріалом під впливом преса і клею.

 

Свердлильний верстат.

Застосовується для свердління технологічних отворів необхідних для складання меблів. По початку, можна обійтися і без верстата, звичайної дрилі буде цілком достатньо, верстат знадобиться при великих обсягах робіт.

 

Також для збірки і підгонки деталей знадобиться: перфоратор, набір викруток, електро-лобзик, шуруповерт, шліфувальна машинка, і інший ручний інструмент.

 

Матеріали для виробництва меблів.

Для виробництва корпусних меблів використовуються наступні матеріали – МДФ, ДСП, ЛДСП, деревний масив, частіше застосовується ЛДСП (Ламіновані дерево стружкові плити).

ЛДСП для виробництва меблів застосовуються:

Товщина плит для зовнішніх стін – 16 – 18мм.

Товщина плит для внутрішніх стінок – 12мм.

Відповідність щільності матеріалу ГОСТу 10632-89.

Стандарт якості на виділення канцерогенного фенол формальдегіду для ДСП плит повинен бути Е-1.

ДСП класом Е-2 дешевше, але використовувати їх у виробництві меблів категорично заборонено законодавством, через їх досить, підвищену токсичність.

Для виготовлення задніх стінок меблів допускається застосування ДВП з ГОСТом 4598-86.

Фурнітура – ручки, замки, петлі, направляючі, шарніри, і інші елементи кріплення.

Виробництво меблів бізнес: основні етапи.

Проектування виробів в програмі PRO 100. За допомогою програми створюється 3D модель майбутніх меблів, з цим впорається будь-яка людина, яка вміє працювати з комп’ютером на рівні користувача.

У програмі Cutting, також можна використовувати програми ArtCAM, UCANCAM V9, вибирається оптимальний розкрій листів ДСП, з мінімальними втратами матеріалу, і створюється карта розкрою.

Карта розкрою дозволяє розрізати лист ДСП максимально ефективно, що б вмістити всі деталі або більшу їх частину в листі, наскільки це можливо.

Наступний етап – це покупка плит і розкрій їх на деталі.

Лист ДСП фіксується на верстаті і розпилюється на частини по складеній карті розкрою.

Краї розпиляних деталей шліфуються, потім на верстаті зрізи обклеюють ламінованою плівкою або ПВХ плівкою за допомогою преса і клею.

Підгонка і висвердлювання отворів під кріплення, це можна зробити електродрилем або на свердлильному верстаті.

Далі слідує контрольне збирання виробу, яке дозволяє виправити можливі недоліки і усунути їх.

Меблі розбирають, і відвозять замовнику на збірку.

Приміщення для виробництва меблів.

Місцезнаходження меблевого цеху не принципове, так як Ви будете працювати на замовлення. Якщо Ви проживаєте в приватному секторі, то має сенс організувати виробництво прямо у себе у дворі, під цех можна пристосувати гараж, будь-яку споруду або спорудити приміщення з профільних труб і профнастилу.

Основними перевагами розташування меблевого цеху в приватному секторі будуть низькі розцінки на електроенергію, як для звичайних споживачів. Для виробничих приміщень підприємств розцінки набагато вище.

Не знадобиться піклуватися про додаткову охорону майна, так як воно буде у Вас завжди під наглядом.

Як опалення цеху в зимовий період можна використовувати звичайну піч буржуйку на дровах, економія на опаленні буде значною.

Площа приміщення для виробництва, якщо планується тільки збирання меблів без установки верстатів – 40 м².

Якщо плануєте ставити верстати, то знадобиться більше приміщення, як варіант можна використовувати два приміщення, одне під цех з верстатами, інше під склад для матеріалів і готових меблів.

Якщо немає можливості відкрити виробництво в приватному секторі, можна орендувати приміщення на околиці міста в промисловій зоні, там зазвичай здаються в оренду приміщення, пристосовані під виробництво.

Виробництво меблів бізнес.

Організувати цей бізнес можна у себе вдома в гаражі, з мінімальним набором інструментів. Для роботи досить одного майстра і помічника. Можна попередньо влаштуватися в меблевий цех і попрацювати, а набравшись досвіду вже відкрити власний меблевий бізнес.

Схема роботи полягає у виготовленні меблів на замовлення, робите каталог продукції з фотографіями готових виробів, також матеріалів з можливими кольорами.

Замовник вибирає з каталогу потрібні меблі, певного кольору, якщо потрібно виїжджаєте додому до замовника і робите виміри приміщення для майбутніх меблів. Обумовлюєте з замовником терміни виготовлення і берете аванс рівний вартості матеріалів.

В дома на комп’ютері робите карту розкрою плит ДСП. На оптовій базі меблевих матеріалів купуєте фурнітуру, плити ДСП, там же замовляєте їх розкрій і окантовку. Для доставки матеріалів з оптової бази в цех знадобиться Газель або легковий авто з причепом.

У цеху збираєте меблі і підганяєте деталі. Готовий виріб розбираєте і пакує, телефонуєте замовникові, приносите і встановлюєте меблі у нього вдома і отримуєте решту грошей, це і буде Ваш заробіток. А заробіток складає як правило 70-100% від вартості матеріалів.

Виробництво меблів бізнес ідея.

Оцініть, будь ласка :-)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Пост!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *