Виробництво шкіряних ременів

Ремінь зі шкіри – це аксесуар, затребуваний і чоловіками, і жінками в рівній мірі. Виготовлення таких атрибутів здатне принести чималий дохід.

Величина стартових вкладень безпосередньо залежить від розмірів виробництва. Якщо підприємець планує заснувати міні-підприємство, що випускає пару сотень шкіряних виробів в день, то знадобиться близько 200 000 грн. Цих грошей достатньо, щоб купити обладнання, взяти в оренду приміщення, придбати витратні матеріали та виплатити заробітну плату співробітникам.

Щоб знизити собівартість починання, можна купити старе обладнання. Тоді для відкриття цеху вистачить і 100-120 тис грн.

Варто зазначити, що високоякісні шкіряні ремені можливо виготовляти і на дому.

Слід виділити приміщення в квартирі розміром 10-15 квадратних метрів, купити швейну і шліфувальну машини, проклеїчний прес, інструмент для тиснення. Звичайно, прибуток від такого підприємства буде менше, але і витрати також істотно знижуються (вистачить і 4-6 тис грн.).

Перед запуском виробництва варто визначитися з моделями ременів, які ви плануєте виготовляти. Можна випускати одношарові і багатошарові ремені. Перші виробляти простіше, але і коштують вони недорого (не більше 120 грн. При собівартості в 80 грн.).

Багатошарові ремені більш складні у виготовленні, але і ринкова ціна їх набагато вище. Якщо ремінь зроблений з ексклюзивного матеріалу, наприклад, зі страусиної шкіри, то коштувати він буде не менш 1600 грн при собівартості в 400 грн.

Оцініть, будь ласка :-)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Пост!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *