Вирощування петрушки круглий рік – ідея бізнесу

Вирощування петрушки на продаж бізнес. Як вирощувати петрушку круглий рік. Умови вирощування петрушки.

Петрушка – одна з найпопулярніших рослин яка використовуються в кулінарії для додання смаку при приготуванні різних страв. Ця рослина має безліч вітамінів і цілий ряд корисних властивостей, це робить її незамінною на кожній кухні круглий рік. З одної грядки за сезон, урожай можна отримувати багато разів, також і постійний прибуток, 5 – 10 $ за кг зелені петрушки в зимовий період.

Вирощують петрушку в теплу пору року у відкритому грунті, в зимовий період в теплицях, ця невибаглива рослина здатна витримувати низькі температури, що робить її привабливою для вирощування в теплицях цілий рік.

Петрушка буває кореневою і листовою, краще вирощувати сорти листової петрушки, так як вони найбільш морозостійкі. Для посадки краще вибирати ранньостиглі сорти такі як – Звичайна листова, Кучерява.

Як вирощувати петрушку круглий рік. Вирощування петрушки в теплиці.

Для вирощування петрушки на зелень підійде будь-яка теплиця з додатковим опаленням здатним підтримувати плюсову температуру в зимовий період. Саме невибагливість до температурного режиму робить вирощування петрушки рентабельним бізнесом.

Для отримання врожаю зелені петрушки в січні, посадку насіння в теплицях починають у вересні – жовтні. Грунт перед посадкою удобрюють з розрахунку на 1 м² – 5 кг компосту, 15 г суперфосфату, 10 г хлористого калію, 20 г аміачної селітри. Насіння петрушки перед посадкою замочують у воді кімнатної температури на п’ять днів, потім викладають на вологу ганчірку, коли насіння почнуть проростати, їх висівають в борозни, відстань між борознами 10см, на глибину 1 – 1,5 см. В уже підготовлений грунт. Слід зазначити, що насіння петрушки можуть проростати вже при температурі + 5 градусів, після появи сходів температуру в теплиці підвищують до +16 градусів вдень і до 14 градусів вночі. Вечірньої пори включають додаткове освітлення.

Урожай з одного посіву збирають кілька разів, урожайність за весь сезон з одного квадратного метра сягає 8 – 10 кг зелені петрушки. Ціна зелені петрушки різко зростає в зимовий період, що дозволяє покрити витрати на опалення теплиці і отримувати гарний прибуток.

Основний збут продукції – продаж оптовикам, овочевим магазинам, торговцям на ринках або самостійна реалізація на ринках, також поставки дрібним оптом для кафе.

Вирощування петрушки не вимагає особливих умов і великих капіталовкладень, прибуток Ви починаєте отримувати вже через три місяці після посадки насіння!

  Вирощування петрушки бізнес ідея.

Оцініть, будь ласка :-)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Пост!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *