Вирощування полуниці

Вирощування полуниці у відкритому грунті.

Вирощування полуниці дуже прибуткова справа, в цьому я переконався на власному досвіді і з задоволенням ним поділюся.

У цій статті мова піде про вирощування полуниці у відкритому грунті, відразу хочу застерегти Вас, не купуйтеся на всілякі платні методи вирощування полуниці цілий рік в поліетиленових мішках!
Все це міф, про яку прибутковість може йти мова, якщо видатки на опалення та освітлення в зимовий період будуть просто величезними, полуниця рослина світлолюбна, а недостаток сонячного світла зробить ягоди просто несмачними. Люди пишуть такі супер методики або взагалі не в темі, або просто заробляють на продажі цих методик.

Отримати хороший дохід можна вирощуючи полуницю у відкритому грунті. Для посадки я раджу вибирати сорти ремонантної полуниці, вони плодоносять все літо і восени до самих заморозків, відповідно і дохід Ви будете отримувати до заморозків.

Посадка саджанців полуниці.

Розкреслюють ділянку на паралельні лінії з відстанню 50 см. Між собою. Робимо на лініях неглибокі лунки на відстані 30 см одна від одної. Перед посадкою саджанця в лунку наливаємо трохи води, що б коріння швидше прижилися. Беремо саджанець, ставимо вертикально в лунку, розправляємо корінь і акуратно присипаємо і злегка придавлюємо вологою землею. Після посадки саджанців полуниці я рекомендую посипати ділянку тирсою, подрібненим сіном або сухою хвоєю шаром приблизно в 1 см. Тирса дуже добре утримує вологу, не дають грунтові пересихати, також ягоди при дозріванні не будуть бруднитись об землю і зберігатимуть товарний вигляд.

Полив полуниці.

Полуниця – рослина вологолюбна, тому до поливу потрібно поставитися з повною відповідальністю. Для поливу я використовую свердловину з насосом. Полив краще проводити вранці або ввечері в міру висихання грунту.

До цвітіння полуниці можна поливати віялом прямо на кущі, при цвітінні цього робити не можна, полив ведеться під корінь, лягає шланг на землю і перекладається в міру поливу даної ділянки.

Збір і реалізація врожаю полуниці.

Реалізувати полуницю можна самим прямо на ринку або здавати оптовикам, заздалегідь обговоривши ціну об’єм і день поставки. Цей товар завжди затребуваний. Збір врожаю краще проводити ввечері перед продажним днем. Ягоди зриваються і акуратно складаються в широкі пластикові або дерев’яні ящики і ставляться в прохолодне приміщення.

Ягоди не мити, якщо сильно брудні помити вранці в день продажу.

ВАЖЛИВО !!!: не укладайте ягоди товстим шаром в ящики більше 10 см., Інакше ягоди внизу ящика просто подавляться і втратять продажний вид.

Після збору врожаю, ремонантна полуниця через деякий час знову починає цвісти і плодоносити і так до самих заморозків.

Бізнес на полуниці можна організувати на звичайній присадибній ділянці, вирощуючи відразу кілька сортів полуниці, в тому числі і ремонантні сорти, хороший дохід Вам буде забезпечений до самих заморозків.

 Вирощування полуниці у відкритому грунті.

Оцініть, будь ласка :-)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Пост!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *