Вирощування помідорів бізнес

Як продати помідори на ринку. Бізнес на вирощуванні томатів. Як заробити на вирощуванні та продажу помідорів.

Якщо у вас є своя земельна ділянка і бажання заробити, почніть з вирощування томатів, це досить високоврожайний овоч і якщо вдасться виростити хороший урожай, можна непогано заробити.

Але перед тим як зайнятися вирощуванням томатів на продаж, потрібно визначитися з ринком збуту. Насправді тут не все так просто, виростити продукцію це тільки половина справи, її потрібно якось продати.

Постачати вирощені овочі в супермаркети практично не реально, там своїх постачальників вистачає, до того ж доведеться реєструвати підприємницьку діяльність і відповідно сплачувати податки, так як всі розрахунки там йдуть по безналу.

Дрібні овочеві ларьки можуть брати у вас помідори, але за оптовою ціною і дрібними партіями, та й з вашою доставкою, вже простіше здавати по тій же оптовій ціні оптовикам.

Можна здавати вирощені помідори оптовикам, знайти їх можна на овочевих ринках, вони самі своїм транспортом приїдуть до вас хоч прямо на поле, але закупівельні ціни у них приблизно в 3 рази нижче за роздрібну ціну на ринку. Тобто якщо 1 кг помідорів на ринку коштує, скажімо 12 грн. то оптовики закуплять ваші помідори по 4 грн.

Найреальніший спосіб реалізовувати вирощені помідори за нормальною роздрібною ціною на овочевому ринку.

Для цього потрібно або самостійно стояти за прилавком, або наймати продавця, ідеальним варіантом буде, якщо у вас є родичі або знайомі, які торгують на ринку.

Також щоб доставляти ящики з помідорами на ринок, знадобиться транспорт по типу газелі або вантажний мікроавтобус. Можна і легковий авто з причепом, але такий варіант вкрай незручний в плані під’їзду для вивантаження товару.

Торгівлю на овочевому ринку можна здійснювати двома способами:

  • Торгівля з автомобіля.
  • Торгівля з прилавка.

Торгівля з автомобіля, це коли ви заїжджаєте в спеціально відведені ряди на території ринку і торгуєте прямо з газелі, буса або легкового причепа. Такий варіант дуже зручний, не потрібно тягати ящики з помідорами до прилавка, торгове місце прямо біля машини ставте столик, ваги і торгуйте. Вартість ринкового збору (разової оплати, за використання торгового місця) в кілька разів більше ніж торгового місця з прилавка.

І другий варіант, це торгівля на ринку з прилавка. Вартість ринкового збору тут менша, але в плані вивантаження товару не зовсім зручно, ящики з помідорами доведеться носити від авто до місця торгівлі.

Який варіант реалізації вирощених помідор вибирати вам, але в будь-якому випадку найбільш вигідніше продавати продукцію на ринку.

Бізнес на вирощуванні томатів.

Як було вже сказано, для вирощування томатів, знадобитися земельна ділянка з родючим грунтом. У перший рік можна почати з невеликої ділянки 20 – 30 соток, якщо все вийде, можна розширювати площу посадки, на скільки, вистачить можливостей.

Технологію вирощування помідорів я описувати не буду, інформації повно в інтернеті при бажанні можна вивчити від А до Я, нічого складного головне бажання.

Краще вирощувати сортові помідори, ніж гібриди, гібриди більш схильні до фітофторозу, їм потрібна додаткова обробка препаратами, до того ж з гібридів неможливо зібрати насіння для наступного врожаю, а насіння доведеться на наступний сезон знову купувати. Вартість насіння гібридів зазвичай вище сортових. Якщо посадити сортові томати, то урожай буде нітрохи не гірше і насіння можна зібрати і заготовити на наступний сезон. Заробляти можна також і на продажу насіння помідорів, сортове насіння завжди в ціні.

Вирощують відразу кілька сортів, обов’язково ранні сорти, так як перші помідори на ринку завжди в ціні, а також середні та пізні сорти, щоб максимально продовжити терміни збору врожаїв.

Помідори дуже добре купують на початку сезону, так сказати для салатів, і в кінці сезону для консервації.

Наскільки прибутковий бізнес вирощування томатів?

Надприбутковим назвати цей бізнес не можна, але заробити на томатах можна цілком непогані гроші. Врожайність помідорів становить в середньому 30 т / га.

Якщо-ж Вам все таки цікава технологія вирощування тих чи інших помідорів – пишіть в коментарях, обовязково опишу.

Оцініть, будь ласка :-)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Пост!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *