Вирощування саджанців дерев

Вирощування і продаж саджанців бізнес ідея. Як заробляти, на вирощуванні саджанців дерев і чагарників.

Щоб зайнятися вирощуванням саджанців, для початківця садівника цілком підійде присадибна ділянка з перспективою подальшого розширення землі під посадку розплідника. Головною умовою буде обов’язкова наявність поливу на ділянці, так як саджанці дуже вимогливі до наявності достатньої вологи в грунті.

Досвідчені садівники рекомендують починати вирощувати сортові саджанці дерев і чагарників. Саме сортові саджанці найбільш затребувані і користуються хорошим попитом.

Вирощування і продаж саджанців бізнес.

Саджанці плодових дерев розводять методом щеплення, основою для щеплення служать вирощені дворічні саджанці дикорослих фруктових дерев вирощених з насіння. Заготівлю насіння проводять самостійно, насіння промивають і добре висушують. Для висаджування насіння навесні, їх на зиму поміщають в ящик і покривають тирсою, ящик поміщають в підвал, температура повинна не перевищувати +5 градусів.

Ранньою весною насіння висаджують в підготовлений грунт, дотримуючи відстань, 1 метр один від одного. З моменту появи перших сходів, рослини поливають і підгодовують добривами. Саджанці що підросли восени утеплюють тирсою, щоб уникнути вимерзання в зимовий період.

Саджанці на другий рік прищеплюють, для цього використовують живці з молодих гілок сортових дерев. При успішному щеплення саджанці починають рости, з прищепленої бруньки. До осені саджанці готові до реалізації.

Слід також відзначити вирощування і розведення таких чагарників як малина, смородина, аґрус, їх розмножують живцюванням, відводками і кореневими паростками. Сортові чагарники не поступаються у вартості саджанцям дерев і досить затребувані серед покупців дачників садівників. Останнім часом стали затребувані декоративні дерева і чагарники, вирощені як у відкритому грунті, так і в спеціальних горщиках їх охоче купують для ландшафтного дизайну та облаштування заміських будинків. Висока вартість декоративних рослин, зробить Ваш бізнес затребуваним і успішним.

Реалізація саджанців дерев.

Основний попит на саджанці буде в осінньо весняний період посадки на присадибних ділянках. Найкращим місцем для реалізації буде місцевий ринок. Також слід регулярно давати рекламні оголошення в газети, досвідчені садівники також роблять каталоги своєї продукції і пересилають саджанці поштовою службою.

Вирощування саджанців дерев бізнес.

Оцініть, будь ласка :-)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Пост!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *