Вирощування винограду

Заробіток на продажу різних сортів винограду повністю виправдовує витрачені зусилля, вкладені на догляд та вирощування виноградника. Виноград завдяки смаковим якостям і корисним властивостям завжди в ціні, постійно користується хорошим попитом, завжди затребуваний продукт і приносить дуже хороший дохід.

Щоб зайнятися виноградарством знадобиться відкрита ділянка землі, розміром кілька соток, бажано без дерев і будівель, що створюють затінення. Виноград рослина світлолюбна, і при недостатній освітленості грони можуть не встигати визрівати в термін.

Досвідчені садівники радять вирощувати виноград відразу декількох сортів, закупити вкорінені живці винограду можна на ринку, але краще у садівників виноградників, у них же можна проконсультуватися з приводу догляду за живцями. Надалі, коли наберетеся досвіду, зможете самі заготовляти живці та таким способом розмножувати потрібні сорти винограду. Процес догляду за виноградом вимагає досвіду і полягає в обрізанні, підв’язуванні, обробці гілок лози, і т д.

Як заробити на вирощуванні винограду.
Основний заробіток – це реалізація вирощеного винограду і продаж посадкового матеріалу сортових вкорінених живців. Виноград середніх і пізніх сортів можна зберігати до півроку, тим самим поступово його реалізовувати. Зберігають виноград в ящиках в підвальних приміщеннях при температурі від 0 до +2 градусів. Ящики перед закладкою грон винограду потрібно обробити 5% розчином соди. При появі цвілі приміщення обкурюють сіркою. Щоб уникнути підвищеної вологості в приміщенні ставлять ємності з не-гашеним вапном.

Грони періодично потрібно оглядати і видаляти зіпсовані ягоди. Такий спосіб зберігання дозволяє реалізовувати виноград протягом півроку. Навесні додатковою статтею доходу може стати продаж на ринку вкорінених живців різних сортів винограду, вартість одного живця може становити 5 – 15 $ в залежності від сорту. Виробництво і продаж вина з вирощеного винограду також приносить дуже хороший дохід.

Вирощування винограду – ідея домашнього бізнесу, яка може приносити Вам і вашій родині додатковий дохід.

Оцініть, будь ласка :-)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Пост!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *