Як відкрити магазин розливного пива

Як відкрити бізнес – магазин розливного пива.

Незважаючи на те, що пивний бізнес має яскраво виражену сезонність і основний прибуток від реалізації йде в спекотні літні дні, а в решту часу прибуток падає в кілька разів, заробляти на розливному пиві можна цілий рік. У цій статті ми детально розглянемо процес відкриття магазину розливного пива.

Як відкрити магазин пива.

На даний момент магазинів які спеціалізуються на розливному пиві не так вже й багато, і це в основному мережі магазинів у великих містах. Основним критерієм для відкриття магазину в певному районі міста в першу чергу буде відсутність конкурентів, тобто вже відкритих пивних магазинів.

Територія охоплення пивного магазину близько 300 метрів, якщо на такій відстані немає конкурентів з розливним пивом, то ніхто вам торгівлю перебивати не буде. Кіоски і магазини з пляшковим пивом не беруться до уваги, для торгівлі розливним пивом вони не конкуренти, для кожного пива є свій покупець, одні віддають перевагу пляшковому пиві, інші разливному.

Відповідно до законодавства визначено місця, де категорично забороняється розміщувати пивні магазини – біля освітніх, медичних установ, на зупинках громадського транспорту, на ринках і вокзалах. Мінімальна відстань від пивного магазину до таких об’єктів становить 100 м, це потрібно враховувати при пошуку приміщення під магазин.

 

При реєстрації в податковій інспекції, потрібно визначитися з оптимальним видом оподаткування. Також знадобиться стати на облік в пенсійному фонді, а також відкрити розрахунковий рахунок в банку, виготовити печатку і т д.

Далі знадобиться знайти приміщення, і переконатися в тому, що воно відповідає вимогам СЕС та пожежної інспекції, а також узгодити відкриття магазину розливного пива з міською адміністрацією.

Перелік вимог до приміщення під пивний магазин практично не відрізняється від вимог до торгових точок.

Повний перелік вимог до приміщення можна дізнатися в цих же інстанціях.

Укладення договору оренди на приміщення.

Закупівля та встановлення обладнання для розливу пива.

Реєстрація касового апарату в відділі реєстрацій контрольно касових машин.

Отримання дозволів в СЕС, Держспоживзахист в пожежній інспекції.

Укладання трудових договорів з продавцями, знадобиться 2 продавця для роботи позмінно. Обов’язкова наявність у продавців санітарних книжок.

Як відкрити магазин розливного пива.

З виробниками або постачальниками пива укладаються договори на постачання продукції. Великі виробники також можуть надавати в безкоштовну оренду обладнання для розливу пива. Як правило, постачальники та виробники беруть на себе послуги з доставки кег з пивом прямо до торгової точки, а також підключення кег до системи розливу.

Оптимальний асортимент пивного магазину складає до 20 сортів розливного пива, найбільш правильно розподілити кількість сортів пива по ціновій категорії:

Дешеве – 20%.
Середнього цінового сегмента – 70%.
Дороге – 10%.

Пиво розливається клієнтам в пластикову тару – пляшки об’ємом 1, 1,5 і 2 літри.

Окремо слід акцентувати увагу на закусках до пива. Близько 70% покупців також беруть до пива закуску. Лідером серед закусок є, звичайно, риба – сушена, копчена. Для торгівлі обов’язково потрібно сертифікат на рибу від постачальника. Також користуються попитом, різні сушені морепродукти, чіпси, сухарики.

Згідно із законодавством продаж пива дозволена з 8: 00 до 22:00, найбільш оптимальний час роботи пивного магазину з 10 до 22.

Як було вже сказано пік продажів розливного пива, доводиться, на літні місяці, в жарку погоду продажу злітаються, але в дощову бажаючих пити пиво помітно менше. У спекотну погоду продажу в повному магазині, розміщеному в хорошому прохідному місці, можуть досягати 300 л за день, в не сезон продаж пива падає в кілька разів.

У не сезон можна скоротити асортимент менш популярних сортів пива, щоб уникнути псування продукції.

Умови для продажу розливного пива постійно посилюються на законодавчому рівні, тому перед відкриттям магазину рекомендується попередньо проконсультуватися і ознайомитися з діючими вимогами до відкриття магазину розливного пива.

Оцініть, будь ласка :-)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Пост!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *