Як я відкрив свій бізнес по скупці акумуляторів

До мене постукав мужик і задався питанням: «У тебе старі акумулятори є?». А тобі для чого? Поцікавився я. Ну я б у тебе їх купив. Я знайшов в гаражі пару старих акумуляторів.

Отримав за них, я, якщо чесно всього 320 грн. Мене не полишала думка: «Для чого ж потрібні декому старі акумулятори?». Зарядити їх і використовувати за призначенням не реально. Як виявилося, з акумуляторів просто витягують свинець, а пізніше його переплавляють і реалізовують в пункт прийому металобрухту.

Я став з’ясовувати нюанси такого бізнесу і виявив кілька факторів: акумулятори зазвичай скуповують по тарифам за кг. вони постійно різні і обчислити фіксовану вартість не складно. Вартість 1 кг, акумулятора від 18 грн. А вартість прийому свинцю – більш 40 грн. Прибуток приблизно від 100 до 300%.

Не дивно, власне про це прибутковий бізнес немає інформації ні в онлайн, ні в друкованих виданнях. Всі, хто отримують хоч якусь інформацію, постараються почати свій бізнес.

Я прийняв рішення відчути даний бізнес на собі і сам став вишукувати акумулятори у сусідів по гаражу. Перший акумулятор я знайшов у себе в гаражі, 1 виявив за гаражами, а також 1 придбав у сусіда. Озброївшись плоскогубцями і мунтировкою почав розбирати їх. У той день, мені необхідно було дістати пластинки з акумулятора що не так вже й легко, до того ж небезпечно.

Трапляється, власне в акумуляторі ще залишається електроліт, який легко роз’їдає не тільки одяг, але руки, тому, якщо спробуєте зайнятися прибутковою справою, намагайтеся що б в процесі розбору акумулятора у вас під рукою була постійно вода і мило. Свинець, витягнутий з акумулятора, я переплавив на рукодільної грубці-буржуйки в невеликі злитки, які потім здав до пункту прийому кольорового металу.

Отримавши перші гроші, я став розвивати власний бізнес і відразу подав оголошення в друковані видання та інтернет, а так само розклеїв свою пропозицію на гаражах.

За перший день мені вдалося прикупити 5 акумуляторів, а за сім днів найбільш 50. Далі я найняв 2 школярів, які за не велику суму розклеїли моє оголошення по гаражних кооперативах.

Після цього в добу виходило здобувати по 10-15 акумуляторів. Хоча далеко не завжди. Я прийшов до угоди з майстром цеху ТО таксопарку, щоб він реалізовував мені відпрацювані свій термін акумулятори. За місяць я обійшов усі фірми пов’язані з авто. Такий вхід на ринок мені приніс багато придбань. Незважаючи на великі обсяги, я професійно навчився розбивати акумулятори і витягувати з них пластинки, все йшло до того, що мені довелося найняти двох робітників. Після чого я абсолютно відійшов від цієї монотонної і особливо небезпечної роботи.

У наступні дні, я відшукав оптового закупівельника свинцю, який купляв його набагато дорожче, ніж мені давали на першій металоскупці, з одною тільки умовою, партія свинцю повинна бути від 1 т. Попередньо я зареєстрував власний бізнес. Будучи офіційно зареєстрованим ПП у мене було набагато менше шансів потрапити в поле зору податкової. Втім, податки я плачу в розумних межах. Декларацію про заробітки я заповнюю виходячи зі спрощеної системи оплати податку, а саме єдиний податок.

Мій бізнес з прийому акумуляторів, діє вже 4 роки, у мене не з’явилося ніяких труднощів. Вихідних інвестицій для створення свого бізнесу мені треба було близько чотирьох тисяч гривень, але це окремий випадок і залежить від регіону і кількості автовласників.

Оцініть, будь ласка :-)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Пост!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *