Як заробити на ландшафтному дизайні

Ландшафтний дизайн – ідея бізнесу. Ландшафтний дизайнер творчість і дохід.

Кількість заміських будинків в нашій країні стрімко зростає, для міських жителів це в першу чергу місце для сімейного відпочинку, облаштування та озеленення ділянки біля будинку має особливе значення для власників заміської нерухомості.

Втілити мрії з облаштування прибудинкової території може ландшафтний дизайнер, перетворити звичайну клумбу в альпійську гірку, зробити у дворі декоративний ставок з рибками, посадити найрізноманітніші квіти, облаштувати місце відпочинку для душі. Ландшафтний дизайнер – це творча робота, тут потрібно бути художником, архітектором, ботаніком, відчувати гармонію природи.

Як стати ландшафтним дизайнером?

Якщо Ви володієте творчими задатками, і прагненням створювати постійно, щось нове, то професія ландшафтного дизайнера допоможе Вам реалізувати свій творчий потенціал і при цьому непогано заробляти. Щоб придбати основні навички в цій професії знадобиться пройти навчання і отримати ліцензії на ландшафтні роботи:

 • Проектування будівель і споруд I і II рівнів відповідальності відповідно до державного стандарту.
 • Будівництво будівель і споруд I і II рівнів відповідальності відповідно до державного стандарту.

Починаючому дизайнерові по початку бажано попрацювати з досвідченими фахівцями, можна перевірити свої сили, зробивши перші роботи на своїй заміській ділянці. Фахівці рекомендують створити свою фірму, і пропонувати повний спектр послуг, зазвичай замовники воліють працювати з фірмами які роблять все і відразу. Варто також пропонувати клієнтам послуги щодо подальшого догляду за ділянкою.

Робота ландшафтного дизайнера починається з виїзду на місце проведення робіт, огляд місцевості, оцінки стану і замірів ділянки, обстеження водних ресурсів, рельєфу місцевості та обговорення побажань замовника і створення завдання на проектування. Дизайнер створює ескізний проект, і обговорює його з замовником і виконробом, затверджується план робіт, підписується договір, береться передоплата і починаються роботи на ділянці. Для ландшафтних робіт краще мати свою бригаду працівників, ніж наймати підрядників.

Посадковий матеріал зазвичай купується безпосередньо в розплідниках які спеціалізуються на вирощуванні декоративних рослин.

Дохід ландшафтного дизайнера безпосередньо залежить від якості виконаних робіт, за словами підприємців які займаються ландшафтними роботами зазвичай розцінки на послуги ландшафтного дизайнера складають:

 • Консультація – безкоштовно
 • Топозйомка ситуації 100 м2 – від 300 грн. для Києва та обл. – Від 4 тис.грн.
 • Ландшафтне проектування 100 м2 – 1 – 2 тис. грн. по Києву і обл. від 8 тис. грн.
 • Візуалізація видових точок 1200 – 2000 грн.
 • Проект дренажної системи від 6 тис. грн.
 • Проект систем освітлення від 3 тис. грн.
 • Проект озеленення інтер’єру від 6 тис. грн.
 • Проект штучної водойми від 6 тис. грн.
 • Проект реконструкції природної водойми від 5 тис. грн.
 • І т.д.

Ландшафтний дизайн – перспективна ідея високорентабельного бізнесу, здатного окупитися в перші місяці роботи.

Оцініть, будь ласка :-)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Пост!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *