10 ПОРАД, ЯК НАВЧИТИСЯ ПРАВИЛЬНО РОБИТИ СТАВКИ

Ви любите спорт? Хочете, щоб ваше захоплення приносило ще і дохід? Тоді можна спробувати заробити ставками на спортивні події. А допоможуть в цьому 10 простих правил для початківців гравців.

1. На самому початку вам слід визначити, що таке для вас ставки. Якщо виграш для вас не сама мета, то далі читати статтю сенсу немає. А ось якщо ставки на спорт для вас спосіб збагачення, то необхідно поставитися до них як до роботи.

Для цього необхідно:

– розробити свої або скористатися вже готовими стратегіями гри (пасивна – ставка на найбільш ймовіруе подію, агресивна – ставка на спірний матч);

– визначити свій ігровий банк (яку кількість коштів ви готові витратити на ставки, скільки хочете зробити ставок, який розмір ставок вас влаштує, щоб відразу не збанкрутувати);

– бути постійно в курсі подій того виду спорту, на який ви вирішили ставити свої кошти.

2. Виключіть з лексикону слово «вірняк». Як можна бути на 100% впевненим у ставках в такій непередбачуваній сфері, як спорт? До того ж цей прогноз, швидше за все, спирається тільки на коефіцієнти. Навряд чи вашій грі необхідний такий ризик, що не вписується в загальну стратегію отримання прибутку. Така ставка, звичайно, дає можливість виграшу, але ставка на фаворита зазвичай має низький коефіцієнт (1,1-1,4), а це занадто повільне збільшення капіталу. Ніхто не спорить що є і договірні матчі, но в клуб знавців таких матчів вам не попасти – можете навіть не шукати.

3. Також слід взяти за правило грати тільки в великих букмекерських конторах, адже чим більша контора, тим сильніше вона дорожить своєю репутацією. Тому спочатку наведіть довідки, скільки існує контора, які про неї залишають відгуки, і тільки після цього робіть ставки. Ось кілька назв великих букмекерських контор: Pinnaclesports, Bet365, Bwin, Betfair, WilliamHill, Unibet, Sportingbet, Planetofbets, Парі-матч, 10Bet, Фаворит.

Коли побачите високі коефіцієнти, пропоновані невеликими конторами, пригадаєте, що безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. Чи є хоч якісь гарантії, що завтра вони не випаруються з вашими грошима?

4. Також не слід ставити на явних фаворитів, тому що коефіцієнт низький, а вони можуть і в нічию зіграти і навіть програти, таких прикладів безліч (як я вище писав, не виключаємо можливих договірних матчів). Але що найсмішніше, ці ставки найбільш популярні в колі гравців. Якщо раптом ви все-таки зважилися на це, не робіть велику ставку на перемогу фаворита.

Через це ви можете втратити немаленьку суму, а щоб не піти в мінус і відіграти втрачені гроші, необхідно буде робити ставки і вигравати кілька разів поспіль. Щоб такого не відбувалося, намагайтеся робити ставки на коефіцієнт тотал (ставка на загальну кількість забитих голів), фору (різниця в забитих голах) або точний рахунок.

5. Не робіть експрес-ставок. Це ставки, які включають в себе кілька випадків, коефіцієнти яких множаться між собою. Але ставка не виграє, якщо навіть одна подія не зіграла, так що чим більше підсумковий коефіцієнт, тим більше там подій і тим вище ризик програшу.

Але вже якщо все-таки зважилися спробувати ставити експрес, то постарайтеся вибирати ланцюг не більше 2-3 подій, в яких коефіцієнт не вище 2. Підібрати такі події буде непросто, потрібен досвід і знання, так що порада для новачків – ставте одиночними.

6. У кожного буває таке, коли удача повертається до вас обличчям і всі ваші ставки виграють, в такий час необхідно продовжувати грати, поки щастить, а ось коли пара-трійка ставок не зіграли – зуміти зупинитися, щоб не втратити банк і не збанкрутувати. Це непросто зробити, адже в такі моменти розум відходить на другий план, а керують людиною емоції. «Зараз знову попре, зараз виграю і все поверну, що програв» – це початок великого програшу, тому що ви починаєте збільшувати ставки з надією відігратися, а знову і знову програєте. Так весь банк йде нанівець, і ви залишаєтеся ні з чим.

7. Завжди необхідно слідувати обраній стратегії, прорахованою заздалегідь, з певною часткою вірогідності. У ній ви вже визначили для себе розмір кожної ставки (приблизно 1-3% від загальної суми банку, так програш не сильно вдарить по вашому бюджету), кількість різних ставок в тиждень, скільки одинарних і скільки експрес-ставок необхідно зробити, щоб збільшити дохід . Якщо ви почнете відступати від стратегії, яку самі обрали, то це буде початком шляху до банкрутства. І прийміть за правило не підвищувати вашу фіксовану ставку більше ніж на кілька пунктів. Це теж допоможе не прийти незабаром до банкрутства.

8. Також не варто робити свої ставки з особистих уподобань до будь-яких команд і спортсменам. Вони ніяк не повинні бути пов’язані з вашим майбутнім прибутком. Адже якщо ви поставите на улюблену футбольну команду, а у неї зараз не найкращі часи, хтось отримав травму, когось тренер вирішив поберегти і залишив в запасі, хтось просто не в формі. Це легко може спровокувати програш всього банку. А якщо ви поставите на суперника і виграєте, то на наступну гру своїх фаворитів зможете сходити на стадіон і вболівати за них в живу, довівши тим самим свою любов і відданість команді.

9. Як і у всякій роботі, роблячи свої ставки, необхідно бути в курсі подій. Не можна просто за велінням серця прийти і поставити на кого «рука лягла». Потрібно для початку провести дослідження, почитати огляди, прогнози фахівців. Як не можна краще допомогти в цьому може Інтернет, тут крім статей можна ще й переглянути всі ігри команди або спортсмена, щоб побачити, в якій вони формі, як себе почувають. Витратьте трохи свого особистого часу на аналіз ситуації в тому чи іншому виді спорту, а вже потім тільки робіть ставку. Це допоможе уникнути зайвих витрат.

10. Найголовніше ніколи не забувати, що життя без ставок існує. Не міняйте ставки на сім’ю, дітей, батьків, друзів. Ці люди завжди вас підтримають, навіть якщо вас спіткала невдача, будуть поруч і допоможуть пройти через будь-які труднощі.

 

PS: Я давно вивчав багато матеріалів та зробив для себе одну стратегію в якій прибуток складає 120-150% в тиждень, є і програшні ставки (як без них), але в основному +. Я вирішив поділитись і з вами своїми ставками – можливо і вам сподобається і ви будете робити їх разом зі мною. Публікувати свої ставки я буду в чаті viber тож приєднюйтесь https://invite.viber.com/?g=7_Bwipmm_0YxL0qOKHOq3tcAWGggoSWJ

Оцініть, будь ласка :-)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Пост!

One Response to 10 ПОРАД, ЯК НАВЧИТИСЯ ПРАВИЛЬНО РОБИТИ СТАВКИ

  1. admin сказав:

    Я давно вивчав багато матеріалів та зробив для себе одну стратегію в якій прибуток складає 120-150% в тиждень, є і програшні ставки (як без них), але в основному +. Я вирішив поділитись і з вами своїми ставками – можливо і вам сподобається і ви будете робити їх разом зі мною. Публікувати свої ставки я буду в чаті viber тож приєднюйтесь https://invite.viber.com/?g=7_Bwipmm_0YxL0qOKHOq3tcAWGggoSWJ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *