Як заробити в однокласниках гроші

Як заробити в однокласниках гроші 3

Як можна заробити в однокласниках, 5 способів заробітку. Скільки можна заробити на групі в однокласниках.

Соціальна мережа «Однокласники» відома кожному користувачеві Інтернету, так само як «Facebook», «Twitter», «Вконтакті». Відповідно багато користувачів цієї мережі задаються питанням чи можна заробити в Однокласниках?

Як відомо, сама мережа надає платні послуги для своїх, користувачів:

  • Видалення оцінок фото.
  • Подарунки друзям.
  • Включення режиму невидимки при відвідуванні чужих сторінок.

Але прямої можливості для користувачів заробляти гроші мережа не надає.

Але все ж існує кілька робочих варіантів заробітку в «Однокласниках», про них ми і поговоримо.

Заробіток в Одноклассниках за допомогою бірж.

Це найпростіший, але низькооплачуваний спосіб заробітку. Є різні сайти – біржі по заробітку на виконанні завдань в соц. мережах (кліки, вступу в групи, додавання в друзі, залишення коментарів, лайки та інше). Оплата йде зазвичай на гаманець вебмані, але мова йде про невеликі суми, тому всерйоз розглядати цей спосіб я не рекомендую.

Заробіток в Одноклассниках на продажі товарів.

Цей спосіб підійде тим, хто займається виготовленням товарів ручної роботи (листівки, в’язані речі, мило або свічки ручної роботи і т д).

Реєструєтеся в Одноклассниках.

Створюєте своє співтовариство з певної тематики, в залежності від вашого товару.

Ставите фото і опис ваших робіт.

kak-zarabotat-v-odnoklassnikax

Відправляєте запити на запрошення до спільноти друзям і їх підписникам.

Поступово ваша група наповниться підписниками, і надійдуть перші замовлення на ваш товар ручної роботи.

По суті це буде інтернет магазин в Одноклассниках, ви отримуєте замовлення і відправляєте товар замовнику поштовою службою, оплата за товар по передоплаті або по факту.

Заробіток в Одноклассниках на рекламі.

Якщо у вас немає товару для продажу, можна заробляти на розміщенні в співтоваристві платної реклами.

Також реєструєтеся в однокласниках.

Створюєте співтовариство на цікаву актуальну тематику.

Регулярно наповнюєте співтовариство корисною і цікавою інформацією.

Розкручуєте співтовариство будь-якими доступними способами, реклама в інших групах, запрошення вступити в групу друзям, можна використовувати платну розкрутку за допомогою різних бірж по розкрутці в соц. мережах.

Коли кількість підписників у вашому співтоваристві досягне кілька тисяч, розміщуєте розцінки і умови розміщення реклами в співтоваристві.

Якщо група жива, підписники в ній активно коментують записи, то рекламодавці не змусять себе довго чекати, заробіток на рекламі може приносити істотний дохід, але група повинна бути дійсно розкручена як мінімум до 50 тис. підписників.

Заробіток в Одноклассниках за допомогою свого сайту.

Якщо у вас є свій сайт, наприклад блог або інтернет магазин, то можна створити сторінку або групу в Однокласниках, наповнювати її цікавою інформацією з посиланнями на свій сайт, якщо група досить розкручена, то приплив відвідувачів на ваш ресурс забезпечений. Якщо сайт блог і на ньому є контекстна реклама, то нові відвідувачі сайту збільшать кількість кліків по рекламі, відповідно і ваш дохід. Якщо це інтернет магазин, то зросте кількість потенційних покупців на ваші товари.

Заробіток в Одноклассниках на партнерських програмах.

Але якщо у вас немає свого сайту, то можна також заробляти в Одноклассниках за допомогою залучення рефералів. Для цього потрібно зареєструватися в одній або декількох партнерських програмах з продажу різних інфопродуктів (платні відео курси, вебінари, послуги і т д).

При реєстрації в партнерській програмі ви отримуєте реферальне посилання, розміщуєте реферальне посилання в вашій групі в соц. мережі і складаєте опис або відгук про курс.

zarabotat-v-odnoklassnikax

Якщо користувач перейшов по вашому партнерському посиланні і оплатив покупку, то ви відразу отримуєте 20 – 30% від вартості продаваного курсу. Вам навіть робити нічого не потрібно, головне грамотно розмістити, посилання і скласти хороший опис товару, чим більше покупок зроблять користувачі по вашому посиланню, тим більше ваш дохід. Статистику можна подивитися в особистому кабінеті на сайті партнерської програми.

На партнерських програмах можна успішно заробляти в соціальних мережах, в тому числі і в «Однокласниках».

Оцініть, будь ласка :-)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Пост!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *